FIV 100

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nucutza spune:

[quote]Originally posted by Liana30

sparg io gheata imi dati voie?
BhcG--313,10

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Bey, Olteanco, iaca intru si eu sa ma laud ca am avut dreptate! Zisei io pe la cap. 90 si ceva, cind era Lachi in focuri, ca urmatoarele pe lista o sa fiti tu si Lachi! Chiar asa fu! Am mai zis eu atunci ca dupa voi venim draga de Sheri si cu mine. Sa vedem daca iar am avut dreptate.
Parca vad ca tinara mamica Liana are tot 2 la purtator! Felicitari!
Bafta tuturor, va tin pumnii si va pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Mai fetelor eu am inceput sa inebunesc,nu stiu de ce da am o stare de nervi si-mi vine sa plang .

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

quote:
Originally posted by cris86

Mai fetelor eu am inceput sa inebunesc,nu stiu de ce da am o stare de nervi si-mi vine sa plang .cristina

stai linistita, face parte din protocol
(te-o fi mancat si ai facut test?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Liana fix in capitolul 100 s-a anuntat bebele tau Mey, da' ne-ai aruncat bomba si ai disparut? Vrem explicatii detaliate, amanunte picante


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carry spune:

LIANA..FELICITARI,sa ai o sarcina usoara si copil(copii) sanatosi!!!!!
Nu ne cunoastem f bine insa cand am avut o intrebare, o problema ai fost printre cele care au raspuns prompt si cu optimism, iata ca DD te-a ajutat si pe tine ! Nu se putea altfel !!!!
Gabiu...sarcina usoara in continuare si bebe sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Lianooo, ce ne facusi soro? Am stat cu sufletul la gura ieri si tu cand colo esti si unde mai pui ca poate ai si . Sa ai o sarcina usoara si bebei sanatosi!!
Madalina, ai avut super productia si sper sa ai si multi embrioni.
Adhnana si Cris, nu va mai stresati cu testele, ca nu sunt concludente acum. Cris e normal sa ai tot felul de stari pentru ca hormoni isi fac de cap in organismul tau.
Eu cred ca-mi cumpar puzzle-uri sa fac in perioada aia de dupa, ca sa am o ocupatie, sa nu ma gandesc tot timpul la teste si cred ca ma mut si la ai mei sa joc table cu tata ca altfel cred ca ma urc pe pereti.

toate fetele.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

buna fetelor!
cris si eu ma simt la fel. Am tras niste boceli de toata frumusetea. Hormonii mama, hormonii. Asta e. Trebuia sa ne asteptam sa fie efecte secundare. Eu de vreo 4 nopti nu reusesc sa ma odihnesc. Ma trezesc in frisoane. Ca sa nu mai spun ce visez.
madalina28super productie! te asteptam cu ultile stiri in direct de la spitalul Giulesti
Kitta
Eu mai am 2 zile. Cum zicea Liana: AMR 2. Cum o vrea Dumnezeu. Eu sper inca sa fie bine. Nu stiu dar azi m-am trezit mai optimista. Asa ca daca are cineva nevoie de putin optimism, dau de la mine, ca maine s-ar putea sa cer inapoi
va pup pe toate,
Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Dj-mama,Dana P,Adhnana, multam de incurajari da parca sunt batuta in cap.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonique spune:

Felicitari celor care au reusit zilele astea.Multi bebici frumosi si sanatosi.
Moniland sunt la Dr. Micu.
Dar tu?
Intradevar nu este invaziva IUI dar timpul de asteptare dintre... ma omoara. La fel pe toata familia.
avem ceva (22 mil) dar sunt puturosi. Progresivi doar 23%. Morfologic ok.
Deci nu cred ca e nevoie de ICSI . Matematic vorbind scoate aprox. 5 mil aptide lupta!
De fapt si la IUI tot atata au scos.
La cj cu ce biolog lucrezi?
Din pdv-ul meu nu sunt probleme (medical), doar atat ca trece timpul fara nici un rezultat. De aceea ne-am gandit la FIV.
si multa bafta tuturor.
Bq.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Moniland -eu tot stau si rumeg informatia care mi-ai dat-o , pai daca stiam ca e asa de "ieftin" incercam si eu acolo , cu cat am cheltuit la TM faceam 5 tentative in Cluj si eu si Bia...mama mia....Oricum multumesc mult de ajutorul care mi l-ai dat .
Chris, Adhnana doamne da sa fiti

galuscuta

Mergi la inceput