FIV 100

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Madalina28, asa eram si eu dar credema ca la asa o productie, si din cate am inteles nici sotu nu are probleme,sigur o sa iasa embrioni de calitate.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

LIANA FELICITARI!!!!!!!Hai povesteste-ne cum e cu pacaleala comunistilor!!!

Fetelor centenarul e cu noroc!!Cine mai urmeaza??? pe toate FIV-oasele!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

Doamne Liana, nu-mi vine sa cred ce citesc. Asa tii tu in tensiune toata comunitatea, zici ca e z.1 si apoi ca esti ?! Sa fie intr-un ceas bun, sa te bucuri de o sarcina usoara si sa fiti sanatosi si fericiti pana la adanci batraneti. Ai grija de tine, nu face efort, nu te stresa, nu muta mobila prin casa si totul va fi ok.
Te pup si sarcina usoara, felicitari

gabi

24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Da CRIS sotul meu nu are probleme.La ora 9 o sa sun sa vb cu dr embriolog sa vedem cum au evoluat bomboneii.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

FELICITARI LIANA! Ma bucur tare mult pentru tine si iti urez sarcina usoara si copilasi sanatosi ( cred ca se lasa cu gemeni!)Bravo!
Succes tuturor care sunt in asteptare, in plin proces de FIV sau care urmeaza sa faca FIV!

Teodora
10+
Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Liana inca o data felicitari . Sa fiti sanatosi si tu si .
Pupici

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Fetelor, am facui o confuzie am tot rascolit arhiva FIV, si am aflat ca este ziua cuiva pe 31.01.2007 si in mintea mea a ramas Liana30 da nu e ea e Cristina 38,
Liana30, oricum am nimerit o zi mare din viata ta
Cristina 38, LA MULTI ANI!!!!!

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Madalina28, sa ne dai raportu

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Kitta -

Moniland - apoi scuza-ma pr. afirmatia cu medicul , poate nu-s toti la fel ,ca eu am lasat aprox. (cu toate cheltuielile,evident)10.000 de Euro la TM anul trecut.Cum purici e doar 750 € FIV+ICSI ? Te rog scrie-mi pe PM mai multe info ca cunosc o persoana interesata si nu are foarte multi bani la dispozitie .
Io m-am hotarat ca a 3-a incercare o fac in Austria la o clinica privata .In Rom. nu mai vreau avand in vedere experientele negative de anul trecut ....Pupici

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Madalina28, hai cu raportu ala

cristina

Mergi la inceput