FIV 100

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Fetelortestul meu e cat se poate de ISi de data asta cred ca nu mai dadui gres....Acu' mai ramane sa vedem cand vin rusii, ca oricum Utogestanul l-am terminat....Oricum, dupa ce vin trebuie sa iau antibiotice sa imirezolv helobacterul de la stomac....sa imi fac hormonale si de Z2-3 si de gusa polinodulara, asa ca tot am treaba ce credeti ca va las asa cu una cu doua....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kitta, . Dar nu stii ce-ti rezerva viitorul apropiat. Uite la Liana. Poate, poate...

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Kittaaaaaaaaaa ???? Gata PP??? Hai nu ne mai tine pe jar!
Avalon puiule...tu nu mai zici nimic?? Stai dupa perdea??? fata!!! Sa stii ca nu te-am uitat!! Si mai stiu ca ne citesti de acolo...din umbra!!
Hai mai spune si tu ceva!!! Mi-e dor de sfaturile si vorbele tale!!
Oanaaaaaaaaa- tu pe unde umbli?? nu vezi ce se intampla pe aici??? dezmatz in lipsa ta!!! Pai e musai sa o chemam pe Liana
la o intalneala sa bem putin si dupa ea!!!
Edit:Kitta-cat am lalait-o eu cu scrisul tu ai postat deja! Iubita...eu zic sa te calmezi.... pana nu vezi roshu... inca speram da??? Altfel cer bata de la Liana auzi???
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

quote:
Originally posted by miki-miki

Adhnana nu mai plange. Testul din sange e cel mai concludent.
Pussi pe dr Krisan o aleg din alte motive. Dr Zadori se pare ca nu vrea sa ne dea noua romancelor unguresti in schimb dr M Krisan vrea . Am spus ca dc nu gasesc gigei la sot ma duc la unguri. Dc gasesc tb sa fac FIV cu proba luata la biopsia testiculara(facuta la Giuly) care v-a fi congelata si se intelege ca nu pot sa o iau in buzunar si sa ma duc la unguri. Dc nu reuseste FIV-ul de la Giuly si totusi are gigei sotul al doilea FIV il fac la unguri cu o alta biopsie facuta acolo. La mine e complicat rau de tot
MRL eu zic ca merge maca dupa ET dar de zmeur nu stiu ce sa zic. Nu stiu dc e bine sa-l iei. O sa intreb o bioloaga sa vad ce zice.
Liano sa te cred?

Miki





Astept cu mare interes sa vedem daca merge si tinctura de zmeur

Pupici dulci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Kitta, imi pare tare rau. dar vorba fetelor, pana nu vezi rosu in fata ochilor, o sansa tot exista. Ai vazut ce ne-a facut Liana - chiar daca a vazut rosu la semafor minunea tot s-a intamplat.
Te pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Liana, toate cazurile de aici sunt indurerate dar tu cand vii cu o asemenea veste la mesajul nr. 6865, mie mi se pare cel mai emotionant;
tu, erai o permanentza cu pumnii tai stransi pt toate (si de-acum incolo); uite ca se pare ca fetele n-au uitat sa faca la fel pt tine
Sa fiti sanatosi, sa mai mancati praz inca multi ani fericiti de acum incolo alaturi de vreo 2-3 copii (ca acu, invatashi lectia).
FELICITARI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorceress spune:

LIANA[, FELICITAAAAAAAAAAAAAAARI!!!!!!

Multumesc tuturor fetelor de primire in club!!

Sint speriata, dar cu asa optimiste aici, cred ca o sa las deoparte lacrimile. M-a intrebat cineva la ce dr sunt programata. Dragelor, sint departe, in Canada, e o coada infernala pentru FIV, dupa multe asteptari si diagnostice contradictorii (tin toate de infertilitatea lui), m-au programat la FIV. Cel mai probabil incep in martie si pina atunci la greu, poate cine stie.....Mi-e frica, sincer va spun, nu stiu la ce sa ma astept, am citit de o suta de ori instructiunile alea; eu din fire sint o zapacita si o zvapaiata, nu pot sta locului, nu ma pot vedea linistita si nestresata pe masa aia. Dar asta e!!

va tin pumnii la toate.

HAi sa vedem, care ne da veste buna azi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

LIANA FELICIRARI!!!!!!!!!!!!!...chiar ieri exact la aceeasi ora eram pe forum si m-am uitat sa vad cine de la fiv este logata..si te vad pe tine...si imi trece asa un click..si zic...sa vezi de nu deschide liana centenarul...si exact asa a fost...felicitari din suflet...o sarcina usoara si cit mai multe clipe fericite....

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

KITTA nu fi trista,va veni si vremea ta,care sigur nu este departe...in nici intr-un caz sa nu renunti...minuni se intimpla mereu...si dupa atitea suparari si dezamagiri,ai sa vezi cit de mare va fi bucuria cind vei afla ca vei avea un bebe...iti doresc numai bine si cit mai curind fericirea cea mare...

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

KITTA sigur data viitoare se lasa cu bb.
Dupa cum vedeti e ora 04.09 si eu nu mai pot dormi de abia astept sa se faca ora 9 sa sun sa vad cati embrionasi au rezultat dupa aceasta lunga noapte.Nu stiu dar dupa punctia de ieri simt o presiune in umeri la fel ca dupa operatia laparoscopica,o fii normal?
V-am mai spus ca embriotransferul il fac joi 01.02,iarBHG ar trebui sa-l fac pe data de 13.02 mai pica si martea pe deasupra........eu nu sunt superstitioasa dar acum la ora asta imi trec tot felul de idei prin cap.
Va pup pe toate

MADALINA

Mergi la inceput