FIV 100

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Miki, de fumat nu fumez da imi da tarcoale un gand ,sa ma duc la farmacie sa cumpar un test.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

pussiintre timp mi-am facut testul de urina care e cat se poate de negativ . Acum chiar imi pare rau ca nu am ascultat de voi si sa-mi vad de treaba mea. Deja am ochii cat cepele de plans si simt cum mi se innoada lacrimile sub barbie.

kora, cris va rog eu mult sa nu mai fumati. Macar sa fiti cu sufletul linistit ca tot ce a tinut de voi ati facut cum trebuie, sa nu aveti regrete mai tarziu.
miki-mikima bucur ca esti printre noi si pe deasupra ai grija de fete
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

miki mama io nu mai fumez de pe 15 ianuarie.
Adhnana
stai mama linistita pt ca in cazul asta testul da rateuri..numai BhcG-ul e cel mai sigur..asa ca numai plange ..ca sa vezi ca e bine..si apropo in ce zi esti?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Miky multumesc ai dreptate...oricum am sa mai incerc,nu ma dau batuta asa usor..
Pussi pe tine te felicit!!!!!!!!!!!!Tine-o tot asa poate iau exemplu de la tine!
Adhnana dar tu ai facut mult prea repede test in z8!!!!Hai te rog nu mai plange ca poate e acolo bebe in burtica si ii face rau ca tu sa suferi, adu-ti aminte de Lachioana care isi ineca amarul intr-un pahar de bere si tragea din pipa de amar si necajita ca ea in plus si sangerase si uite-o acu' mamica fericita de doua comori!!!!!!!!
Cris86 tu in ce zi esti?Stai si tu cuminte cu testul de urina....
Oare asa voi fi si eu fetelor, neastamparata,precis ca da...

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Adhnana,stai linistita ca se pare ca nu este concludent la noi din cauza tratamentului asa scrie in prospect.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Kora, eu sunt in ziua 5 asa ca la mine sigur ies 3 lini

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

kora, liana, pussi, cris - va multumesc pentru incurajari. O sa incerc sa nu ma mai gandesc la asta, dar e foarte greu. Asta se intampla daca sta omul acasa degeaba. Ii vin idei cretze. Mai bine mergem la serviciu. Macar acolo n-aveam timp sa ma gandesc la asta. Dar am zis sa fac tot posibilul sa fie bine.offff
Crissper ca nu ai si tu idei cretze. Adica banuiesc ca ai, ca toate avem numai ca unele dintre noi se pot stapani.
Despre ce prospect vorbesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Miki, te . Eu inca stau pe AC pana pana ma voi intoarce din delegatie dupa care musai la doctor pt a primi unda verde. Maca se poate lua si dupa ET (parca ajuta si la nidare, nu?). Crezi ca se poate lua si tinctura de zmeur odata cu Maca?
Pupici pentru toate fetele si mult noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Am intrat sa le spun fetelor in focuri ca le tin pumnii!

Adhnana, KITTA, Cris, multa bafta la teste si sa dea Domnul sa va vad burticoase!
Adhnana, ce-ai facut tu nu are nici-o relevanta! nici beta hcg-ul nu-ti iese din ziua a8a !!! sa nu pui la suflet ca nu conteaza!

tuturor!





Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Adhnana,prospectul testului de sarcina scrie clar acolo ca daca ai urmat tratament de fertilizare testul nu este concludent.
Si eu am cumparat astazi unul ca ma trasnea si pe mine.

cristina

Mergi la inceput