FIV 100

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Buna dimineata!!!

madalinaBafta azi !!!
Kitta, NicolBafta la test!!!
CrisGata, nu mai esti singura in lupta antitigari...m-am inrolat si eu.Kora cum esti??
Zouzoutu cand incepi??

O saptamana excelenta !!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Pussi, bravo,
Kora,a venit ziua de luni

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

madalina28 Bafta azi la punctie!

sorceress Cu ce dr. vei face FIV? Si eu sunt cam speriata. Sunt in ziua 8 dupa IA si daca minunea nu are loc ma indrept spre FIV, cu prof. Marinescu, cred. De m-o vrea

tuturor.

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!

marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Va pup fetele mele dragi!
madalina28iti doresc multa bafta azi. Probabil ca deja ai facut punctia. Iti tin pumnii sa ai productie buna
cris86grea e asteptarea asta, nu? eu deja nu mai am rabdare pana joi.
kittasper sa vii cu vesti bune
sorceress- bine ai venit printre noi
Fetelor am o intrebare pentru voi.Spuneti-mi va rog daca stiti la cate zile se elimina pregnylul din organism? Ma roada rau de tot sa-mi fac un test si nu vreau sa-mi dea sperante false.

Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Pussi, Miky stiu ca ma veti certa da' nu ma pot tine de promisiune...am incercat de dimineata,mi-am facut lapte cu miere in loc de cafea si cu asta a fost ok...nu am fumat dar sotul meu mi-a puifait vreo 5 tigari in nas si m-am enervat asa ca am aprins una si din una s-au facut 5 pana acum ( de pe la 7 dimineata) asa ca e prea greu, le mai raresc cumva....deocamdata...
Oana cum a fost in weekend?Cand incepi "calatoria" mai exact?
Sherico spor la injectat !
Madalina iti tin pumnii pt azi!
Cris86 cum te simti?Cand tre sa faci bhcg?
Adhnana pregnylul de cate unitati a fost?Eu atat stiu ca pregnylul de 5000 se elimina in 10 zile si cel de 10000 in doua saptamani, in ce zi esti ????Bafta!
sorceres bine ai venit printre noi si mult succes!!!
KITTA iti tin pumnii!!DD sa iti dea doua liniute rosii!

Daca am comandat sambata maca pe net ,cam in ce zi primesc pachetelul???

Azi impliim 9 luni de cand ne-am casatorit

Fetelor eu miercuri ma duc sa fac analizele de secretie,ocazie cu care ridic si rezultatele analizelor de sange...( ce emotii am!!!) si mai am de facut in z21 progesteronul.
Pupici si o zi minunata tuturor!


Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Kitta iti tin pumnii. Sper ac iei un test fara bule de data asta. De fapt nici nu stiu cum arata un test ca nu am facut in viata mea. Dc o sa fac vreodata si iese pozitiv il pun in rama.
Cris sper ca ziua de 06.02 sa fie cea mai fericita din viata ta. Nu te mai pipai si ia no-spa. Sper ca nu te-au tentat tigarile intre timp.
Piss felicitari pt hotararea de a te lasa de .
Dj_Mami nici eu nu am inteles cum lucreaza Zadori dar probabil ca pt noi fetele mai "coapte" nu mai face o inhibare . Dar chestia cu AC impreuna cu stimularea e ciudata rau. Pe mine ma tenteaza sa ma duc acolo pt ca mi-e tare frica ca pic-pic al meu dispare de tot cu inhibarea de la Giuly. Dc nu gasesc gigei o tzushtesc la unguri dar nu Zadori ci la Krisan Maria.
Liana mai faci test de sange? Poate rusii aia nu sunt rusi totusi.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_80 spune:

Bafta multa Kitta sa dea Domnul sa fie cu ochisori .
Fetelor cam cat dureaza procedeul de fertilizare din momentul in care te programezi si pana se realizeaza ET ?
Noi vom merge pe 2 la Cluj si cred ca doctorita ne va programa pentru FIV la Budapesta sau Szeged cel mai devreme ma gandesc eu, in martie.Am dreptate ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

KITOOOOOOO tin pumnii stransii..stransii!!!
miki la mine bate vantul ..
madalina tin pumnii!!
klaaa cat ma bucur ca te vaz..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Kora miercuri sau joi cred ca vine coletul.
pt sotul tau si pt soacra . Listeaza ce am scrie eu si da-le-o sa citeasca. Roaga-i sa nu mai fumeze in casa, eventual sa iasa pe balcon. Cred ca nu isi doresc ca bb sa aiba pb la dastere. Tb sa faca si ei un efort si sa te ajute in sensul asta. Pe tine nu te pt ca ai avut totusi vointa. Ai vazut ce a scris si Zouzonake . Te lupti atat sa ai un bb si apoi sa-l pierzi din cauza tigarilor?
Liana tu cand te lasi de fumat? Vezi ca ajunsa fumul pana la mine ca sufla un vant dinspre tine.... .
Lachi tu ce faci cu tigarile alea? Le-ai aruncat?
Care mai e pe aici cu tigra in gura? ...

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Korasi al meu a fumat dimineata la cafea, dar l-am lasat singur..am plecta de acolo si i-am zis vreo doua, acum sunt la scarbici si inca nu m-am ridicat de pe scaun sa nu ma indrept spre locul unde se fumeaza..o sa merg mai tarziu sa-mi iau niste fructe...
Adhnanadaca joi esti in Z11, azi esti in Z8...la urina nu se vede nimic...eventual daca sunt tripleti, si la sange..nu are cum sa fie pozitiv...teodoran si-a facut in Z9 sangele si era 12,ceva.....aproape 13. Eu zic sa stai linistita pana joi
Legaturoooooooooosa nu te apuci de tigari din nou ca eu regret acum..
Miki-mikisi Krisan are acelasi protocol ca si Zadori(adica fara inhibare separata ..sau cum vrei tu sa o numesti..si nu da nici AC)

PUSSI

Mergi la inceput