Inseminare (8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Catty ...te pupic pe burticuta.Felicitari..asteptam detalii.Sunt atat de bucuroasa,nici nu-ti poti imagina..Una dintre noi a triumfat..asta inseamna ca e cale deschisa si pentru celelalte..Multa sanatate,sa ai grija de tine si de bebic.
Miki ..nu fi suparici te rog . Uite, ne zice Catty formula magica si vedem ce se intampla luna viitoare,ok?
pupici o mie pentru toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

catty: MA BUCUR , MA BUCUR, MA BUCUR !!!
micky: un sg test negativ - suficient sa ma demoralizeze- dar cu o speranta in suflet ca e de aiurea si asa a fost . multumesc de urari si va doresc la toate sa aveti bucuria de a tine pe bb in burtik si apoi in brate !
D

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Liana30 de unde optimista, sunt in butoi rau de tot, dar incerc sa nu cad asa de sus. Tu esti optimista.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

inuta12 trebuie sa fim puternice si sa mergem mai departe, uite la Catty a reusit pana la urma. Asa ni se va intampla si noua cat de curand. Ok inuta, asteptam formula magica, poate se potriveste si la noi. Nu stie daca are timp sa scrie, ca are greturi mari, si mai este si seful pe acolo.
Catty pup burticuta.
danotino .
danita multumim pentru sustinere.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor, acum va voi spune reteta mea magica:
1.Am luat vitamina e, acid folic si fier date de dr meu cate o pastiluta din fiecare pe zi
2.De la mine putere am bagat Utrogestan 2 seara inainte de culcare
3.In z10 de la IA am facut o fiola de gravibinon (tot dupa mintea mea). Vedeti ca e dureroasa si da reactii tare nasoale de genul greata, insomnie, ameteli
4.Abstinenta inainte de IA a fost de 4 zile
5.Dupa IA am facut prostioare in z9 si de atunci nimic.
6.Am incercat sa fiu cat mai linistita si sa nu ridic greutati. De abia am gatit sau am spalat vasele. Curat nu am facut deloc.
7.De min 2 ori pe zi luam o pastiluta de No=Spa chiar daca nu ma durea burtica.
Dar indiferent de cat am incercat eu sa ma protejez, totul a fost voia lui DD si a Fecioarei Maria la care m-am rugat inainte de IA si dupa IA.
Pupici tuturor.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Catty felicitari!!! Iti doresc o sarcina usoara si bebe sanatos si la termen!!
Ma bucur mult pentru tine, esti prima care a reusit sa sparga gheata la inseminari! pe burticuta!
Deci, fetelor, se poate sa deveniti si prin inseminare, nu va pierdeti speranta!! (cum mi-am pierdut-o eu si acum pregatesc dosarul de FIV..)
pe toate si va doresc mukta bafta, sa-i calcati pe urma lui Catty!!

Ioana


Vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

Catty, e nemaipomenit!!!!!!!! Abia azi am intrat la serviciu, putin, sa vad ce ati mai facut si m-ai binedispus pentru toata ziua. Ma bucur enorm de mult pentru tine!!!!!!!! Sa fie intr-un ceas bun si peste 9 luni sa-ti tii bebeul in brate! Ce sa mai, ne-ai redat speranta, ne-ai aratat ca se poate... iti multumim!
Michy, Danotino si pe toate celelalte fete va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

bebekom ce mai faci? Vezi ca se poate, haide ca o sa reusim si noi.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Catty...mi-ai facut ziua mai frumoasa..
pupici samburelului de o mie de ori..
Nu pot decat sa-ti zic Bravo...ai reusit..
multa sanatate si sarcina usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor, va multumesc frumos de urari. Sa imi dati pe adresele voastre de mail ca sa va trimit si niste rugaciuni. Eu sunt acum in paranoia rau de tot. Am dat azi sange pt beta HCG si imi da rezultatul de abia peste 1 saptamana. Miercuri merg la un eco normal in speranta ca se vede piticul si ma linistesc si eu, iar peste 2 sapt sunt la Bucuresti la eco.
Oricum eu tot cu voi raman pe baricade, sa va ajut sa reusiti si sa trecem impreuna la odisee.
Pupici tuturor

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput