Inseminare (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Micki, imi pare rau. cred ca te urmez si eu cat de curand ca sunt deja in ziua 40.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor, multumesc inca o data de urari.
MYCHY, imi pare tare rau iubita. Hai sa facem un pact mai incearca inca o IA luna asta si faceti toate cum am facut eu. Maine va dau toate detaliile. O parte din tratament l-am stabilit eu singurica in speranta ca va merge.
IAZMINN nu stiu ce sa zic de tb-urile astea ale tale. Este detul de ciudat. Dr tau ce zice? Ai vorbit cu el?
LAURA IOANA cred ca sotul meu a fost destul de socat. Era la munca atunci cand eu l-am sunat sa ii spun unde sa se duca si ce sa imi cumpere. Cand a vazut primul test facut ieri a spus ceva de genul :nu se vede prea bine. Cred ca el e mai Toma Necredinciosul decat mine. Oricum trebuie sa se obisnuiasca cu ideea.
Pupici tuturor si o zi minunata va doresc.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Catty eu ma bucur pentru tine din tot sufletul, important este ca una din noi a reusit. Asa vom avea si noi puterea sa mergem mai departe. FELICITARI.
iazminn eu tot mai sper pentru tine ca nu vor mai veni nesuferitii astia de rushi. Pana nu vezi rosu, trebuie sa speri. Multa bafta.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

catty, ma bucur foarte tare pentru tine. Doamneeee nu pot sa cred !!!! deja ma pleostisem si ma gandeam ca IA este apa de ploaie, dar ai reusit sa ne redai speranta ca se poate.
hai, te rog spune-ne ce ai facut in plus.
micky, ce sa zic. cu un ochi plang pt tine, cu altul rad pentru catty. lasa ca reusim amandoua luna asta, da? te rog, nu face ca mine....nu intra in panica. fii mai optimista si mai tare decat mine.
nikunnikalai, te pup si iti tin pumnii. hai ingrosati randurile la gravi inseminate.
aurel cris aceiasi pumni stransi si pt tine. ma bate gandul s-o fac si eu dubla, dar tor ca si tine la giulesti...din cauza fondurilor. nu am pt IA dubla la cabinet...dar nu stiu cum sa fac.
liana, ne zici si ce urmeaza? ce faci in continuare. cum te mai lupti? sper sa fii la fel de tare !
iazminn, of, la cate zile iti vin nemrnicii astia de rusi?poate nu mai vin.
lorelai, inuta, ali, va pup pe toate fara exceptie


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino asta este viata, mai incercam, chiar ma bate si pe mine gandul sa fac IA dubla. Ce sa zic, spun si eu ca tine ca vom reusi luna viitoare, dar chiar numai pot.
Tie cand trebuie sa iti vina? Saptamana viitoare? Poate facem impreuna. Daca o fac dubla cred ca si eu tot la Giulesti am sa o fac.
Catty pup burtica.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky, inteleg ce simti si eu simt asta in
fiecare luna cu fiecare esec.mie ar trebuie sa-mi vina pe 31, adica miercuri. dupa simptome nu cred ca imi va intarzia.
as face o IA dubla, la giulesti dar nu stiu cu cine sa vorbesc, adica sa vb direct cu dr cocei? nu am fonduri pt o IA dubla la cabinet. te-asa suna sa vorbim...
catty nu mai avem rabdare, da-ne reteta!!!!!


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino vorbim maine de la servici ce si cum vom face, daca imi spune dr. ca are rost sa fac dubla. Tu stii de ce se face dubla, sunt mai multe sanse? Hai ca mi-ai mai dat o idee cu IA asta dubla. Imi pierdusem orice speranta, nu mai stiam ce sa fac, chiar acum citeam despre FIV, am strans banii dar nu sunt inca hotarata. Daca ies tripleti cum a nascut o prietena de curand, ce ma fac? Parca nu as vrea asa multi. Dar acum ce o vrea DD.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

micky, bine vb maine de la serviciu. da, la IA dubla ai mai
multe sanse. lasa FIV-ul deocamdata, mai ales daca ai banii, il poti face oricand.
te pup, te rog nu face ca prietena mea, nu dispera, ca ma apuca si pe mine jalea.
va pup

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

da danotino hai sa fim puternice si sa ne gandim ca de data asta trebuie sa iasa, mai ales daca vom face IA dubla.
Pupici
Hai Catty cu povestea ta, cum ai reusit? Eu stiu ceva dar nu stiu tot.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pup io pe Miky si danotino..optimiste superasa mama asa va vreau..
io ce sa fac danotino o sa'l sun marti pe dc sa vaz ce zice oricum nu renunt..doar ca la ei trebuie sa stai ceva dupa..si tinand cont ca eu am fost pregatita pt Fiv asta inseamna ca trebe sa iau pauza ca pt Fiv..dar vaz io cum il vrajesc
va pupacesc pe toate si va tin pumnii..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput