Inseminare (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Michy, doamne ajuta sa nu-ti vina "uratii de rusii" 9 luni. Caty tu ce faci? Ne mai tii mult in suspans?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelai_lorelai spune:

Uof mai catty, ca mi-ai mai ridicat moralul!Sa deie doamne-doamne sa fie de bine.Eu cred ca esti!Ce mai ce...negativ daca iesea si erai insarcinata ....mai credeam dar nu am auzit sa iasa pozitiv si sa nu fi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor, va multumesc din suflet pt urari. Ieri am facut 2 teste proaste de tot la care se vedea a doua liniuta palida si dimineata am facut si un Clear Blue la care liniuta era destul de palida, dar acolo. Cred ca nivelul de HCG creste mai greu la mine. Oricum azi e a doua zi de intarziere si maine dimineata mai fac un test si imi sun dr sa vad ce e de facut.
AUREL CRIS, sa dea DD sa iasa IA acum. Nici la mine nu se sparsesera foliculii dupa IA si de abia apoi am facut pregnylul.
MYCHY eu zic sa faci un test ca lumea, ca simt eu ceva bun si pt tine. Ce zici?
Nu mai pot sta si luni o sa va dau reteta succesului la mine ca e mult de scris.
Pupici tuturor

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Catty, si eu zic ca esti ! Tin pumnii stransi, stransi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikunikalai spune:

catty!! sa dea doamne doamne sa ai un bebe mic in burtik...mie mi-a zis dr moisa ca daca in ziua 28 se pozitiveaza testul cat de cat sa continui duphastonul si sa o sun imediat!!! iar daca vad rosu sa intrerup pastilutele...
asa ca... felicitari anticipate... am mai auzit eu ca teste fals pozitive nu exista.. daca s-a colorat, asta e!!
aurel_crismulta, multa bafta!!!
micky2007saru`mana..
multa bafta fetelor!!!
eu mai am fix 5 zile pana ma lamuresc care a fost rezultatul IA... ma mananca palmele sa fac test, dar am facut pregnyl in ziua 13 si cred ca ar influenta testul!!! mai astept...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Catty, felicitari de pe acum. Fetelor eu nu inteleg cum e cu temperatura asta. Ieri( in ziua 38 a CM) am avut temp 37.1 la ora 10 cand m-am ridicat din pat. Astazi la ora 8 o aveam 36.8 iar la ora 9, 36.9. Poate daca asteptam pana la ora 10 ajungea iar la 37. Nu inteleg, creste asa din ora in ora, sau trebuie luata la prima ora a diminetii?. Specific ca nu m-am dat jos din pat pana sa-mi masor temp bazala. Merci mult. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Catty ce ma bucur! Felicitari! Sa ai o sarcina usoara si un bebic sanatos! Sa mergi la dr cat mai repede, ca sa-ti dea tratament Sa ne povestesti neaparat reactia sotului
Da ce ne-ai tinut e ghimpi! Am stat ieri toata ziua sa vad ce ai facut


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Catty, am uitat sa te intreb, ce simtome ai? Micki tu nu mai spui nimic? Ti-au venit " rusii"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Catty felicitari,Doamne ce veste buna ne-ai dat,ma bucur foarte mult pentru tine,ne dai si noua o speranta ca se poate...Sa-ti dea Dumnezeu sarcina usoara si sa nasti sanatos si mincacios....


Tin pumnii si restul inseminatelor,sa vina cu vesti bune...Doamne ajuta!

ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Catty felicitari, bravo, cate teste pozitive ai, ce nu as da sa vad si eu unul asa. Eu ma bucur din suflet pentru tine si tu stii bine.
La mine Z28 s-a transformat in Z1, asta este, simt ca numai pot si nu stiu ce sa mai fac, dar deocamdata vreau sa ma bucur pentru Catty.
Va pup pe toate.
Cred ca DD vrea sa raman odata cu danotino.

Micky

Mergi la inceput