Aspirante optimiste>20 ani (47)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anca, tu ce mai zici? Merge treaba?



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olim off iubita!!! Hai nu mai fi trista! Cum iti spuneam astazi, ai racit si din cauza asta ti-a venit si mai devreme si pe deasupra te doare si burtica! O sa treaca! Dar ar fi bine sa mergi si la un doctor!
cate raceli din astea am tras si eu... Stai linistita si pastreaza-ti optimismul!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia am munci pe rupte azi,am facut mancare,am spalat,am facut curat si in 20 de minute plec la epilat ca binenteles ca am uitat ca am la 4 nu la 1.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Olim draga,nu te mai stresa.Poate a fost o dereglare din cauza racelii.Nu-ti mai face probleme.Bine???Noi suntem langa tine .
Hai cuscra,fi barbata!!!!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

nu am strigat la voi
fetelor, asa m-am saturat de spania si de medicii de aici.La noi la urgenta nu iti face nimic, si te trimite la 100 de km de aici la spital.Acolo la urgenta te consulta si nu pre iti fac mare lucru.Asta e sistemul sanitar in spania,cer acum programare la ginecolog si imi da in martie, iar sange imi ia doar pe 9 sau6 februarie, ca e colapsat cica.Asa se intampla de fiecare data.Clinica privata nu avem aici, si unde am mai fost te consulta si atat, si apoi te trimite tot la stat sa astepti 2 luni, plus ca ii mai si dai o gramada de bani.Cel putin acasa dai un ban, dar stii o treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, acum am vorbit cu doctorita
a spus ca nu e normal sa imi vina ciclu acum.
Mi-a zis ca ori e o extrauterina, ori de la raceala asa mare si febra mi s-a dereglat organismul
Sambata ma duc sa imi fac o ecografie abdominala sa vad ce zic desteptii astia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

vreau acasa in romania, sa ma duc la un medic bun, ca prostii astia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

Olim, cum adica nu era normal sa-ti vina acum? de ce? incep sa ma ingrijorez si eu

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ce mai ziceti fetelor? Eu am apasat aiurea si am mai postat o data acelasi lucru de mai inainte, si-acum incerc sa repar boacana scriind ceva.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Olim, te rog din suflet sa te linistesti. Considera ca ai avut ciclu si fi atenta la semnele ovulatiei, ca s-ar putea sa-ti para rau daca le ratezi luna asta.
Hai nu mai plange ne vom primi cadoul de 1 sau 8 Martie. OK?

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput