Aspirante optimiste>20 ani (47)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai deja curge destul de mult, eu cred ca is uratii pana la urma.Dar tot nu inteleg de ce vin asa repede
sambata ma duc la urgenta si acolo imi fac mai multe analiza, ca daca cer programare la ginecolog mi-o da pe martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Laurici si eu sper sa ma caute simptomele ca destul le-am cautat eu pe ele.
Olim poate este o raceala mai puternica,du-te la urgenta si vezi ce spun.
pup fata.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Olim eu zic ca nu are rost sa te stresezi ca oricum nu-ti face bine...Poate ai racit,poate e o dereglare,dar cred ca e mai bine asa,pentru ca raceala nu face bine la sarcina...hai capul sus si priveste inainte...

ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Olim ma gandesc ca oricum e prea devreme sa iasa testul pozitiv. Cum sunt petele alea? Rosii sau maro? Nu ai de ce gandi negativ, nu ai pierdut nici o sarcina, nu se pierde asa usor, de la ridicat niste cutii la doua saptamani de la UM! Poate nici nu erai graviduta sapt trecuta cand ai ridicat cutiile! Sa mai faci un test peste cateva zile si te vei lamuri.
Daca ti-a venit CM-ul nu-i nici o problema si mie mi s-a intamplat acum cateva luni si mi-a venit CM-ul la 24 de zile.


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

olim, si mie mi-a venit mai devreme cu 1 saptamana si cred ca au fost rushii. au trecut si gata. nu-ti fa griji, cred ca ne-am dereglat "putin".

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

oli testul nu ti se pozitiveaza inainte de siua in care o sa-ti vina menstra cu urina de dupa amiaza, eu sunt patita, desi eram gravi cand ama facut testele dupa amaiaza ieseau negative dak le faceam cu prima urina ieseau pozitive, abia in a 4 zi de intraziere s-a pozitivat dupa amiaza

5+
o asteptam pe bebita
http://bd.lilypie.com/fHPZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

EU AM O OBSESIE CU CHIURETAJUL
NU AM FACUT NICIODAT, SI MAMAMMEA A PIERDUT O SARCINA INAINTEA MEA LA 3 LUNI, ERA UN BAIETEL, SI MA GANDESC SA NU PATESC LA FEL
si inca ceva, pana la 3 luni nu a stiu ca e insarcinata , ca i-a venit ciclu peste sarcina.Si ma gandesc sa nu patesc la fel
sunt niste obsesii,dar nu am ce face.
Macar de as ave-o pe mama langa mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Olim, nu mai fi suparata, iubita.
Suntem alaturi de tine si aici poti sa-ti descarci sufletul.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim incearca sa te linistesti ca nu cred ca este nevoie de nici un chiuretaj.
Ptr ce chiuretaj?
Cand ai ridicat cutiile nici nu erai insarcinata...
Pupici si calmeaza-te

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Olim, nu trebuie sa tipi la noi.
Daca vrei sa te linistesti dute sa-ti faci o ecografie vaginala si iti va spune daca este ceva in uter sau daca a fost ceva si nu mai e
Oricum trebuie sa te calmezi pentru ca nu iti fac bine atatia nervi, insarcinata sau neinsarcinata!!!

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput