Clipe din trairile sufletelor noastre...(16)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buna ziua si aici!

quote:
Originally posted by cati 73

Offff, tre sa postez dupa romanticul de Alex...M-a innebunit cu atatea texte...

Wow si asta e de bine sau de rau?

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza la prinz... hop si eu,
buna cafelutza Elysa. La tigare insa, nu ma infig...

Burticutza mea mareeee o dau cui ii e dor! K eu m-am saturat! E asa grea...mai ales seara. Iar noaptea ma simt k un carabus cazut pe spate, care nu se poate intoarce. Sint chiauna de somn si ma lupt cu arsurile in fiecare noapte. Ce sa mai... astept cu nerabdare momentul X, sa imi iau corpul inapoi. Visez sa pot sa ma aplec fara probleme, sa imi tai unghiile la picioare k lumea, sa pot sa dorm pe spate sau pe burta ...etc etc...

Mi-a lasat frati'miu acum vreo 2 zile, un film serial "Prison break" (gen filmul care a fost la tv "OZ"). Moooaaaamaaa...super film! Imi place la nebunie! E un pic mai "soft" decit "OZ"-ul, adik nu are atita violenta si kiar are si ceva poveste de dragoste. Am vazut ieri incontinuu 15 episoade... si mai am juma' din seria 1 plus seria 2! Asa k ...sint "movies freak" pt moment. Mai trece timpul, nu?
Gata...fug la...nu stiu unde inca... probabil la inca o cafea si sa vad ce-o mai fi pe net.

Pup pe toata lumea, mici si mari


Marce 37+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

quote:
Originally posted by R_MARCE

Mi-a lasat frati'miu acum vreo 2 zile, un film serial "Prison break" (gen filmul care a fost la tv "OZ"). Moooaaaamaaa...super film! Imi place la nebunie! E un pic mai "soft" decit "OZ"-ul, adik nu are atita violenta si kiar are si ceva poveste de dragoste. Am vazut ieri incontinuu 15 episoade... si mai am juma' din seria 1 plus seria 2! Asa k ...sint "movies freak" pt moment. Mai trece timpul, nu?
Marce 37+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!




Marce, la Prison Break ma uit si eu de 3 zile incoace!!! Am ajuns la primul episod din sezonul 2, iar acum astept sa le downloadez si pe celelalte.

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ameera, le am eu pe toate cite au aparut. dak crezi k de la mine le poti lua mai repede, ti le dau cu placere.
Eu am ajuns la ep.16 de abia, dar nu am decit o zi la activ. Azinoapte nu ma mai saturam si nu imi venea deloc sa ma bag la nani.
Si stii ce mai astept sa ia frati'miu? ...Primele episoade din LOST seria a3a.

Marce 37+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ahhhh am uitat sa zic k frati'miu lucreaza la Pro Tv/Pro cinema, si le ia tot de pe net, numai k au aparatura mai misto si le download-eaza muuult mai repede.

Marce 37+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Saru'mana, Marce, astept sa se downloadeze, ca nu mai e asa mult... vreo 12 ore :). Nu credeam ca o sa termin tot sezonul 1 asa repede, ca altfel nu dadeam sa se downloadeze la gramada toate episoadele din sezonul 2, le luam unul cate unul. Eu vazusem mai demult primele 4-5 episoade, apoi n-am mai avut timp deloc, iar acum, de cand sunt mai libera am dat bataie... aseara am vazut si eu vreo 7 episoade, iar dimineata m-am trezit mai devreme, inaintea Sarei, sa vad primul episod din sezonul 2, ca normal ca te lasa in suspans la sfarsitul primului sezon. Movie freak, vorba ta.

Cu Lostul sunt la zi , am vazut tot ce-a aparut.

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

O sa ma uit si eu pe net dupa Prison break, daca ziceti ca e asa palpitant. Eu as fi vrut toate sezoanele din Sex and the city, dar n-am reusit sa descarc cu rasnita mea decat primul sezon. Nici Lost n-am vazut.
Gabi, mare sportiva nu sunt, imi place tenisul de camp si cel de masa (de curand), as juca mai des, dar n-am cu cine. Iar daca ajung la Cluj, poate dai o fuga pana acolo, deplasarea e intre 15-18 martie. Dar va anunt dupa 28 februarie daca voi veni.
Marce, AMR 10 zile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Neatza,
Acuma imi vine sa descarc toate seriale de care vorbiti, dar stiu ca inca nu am timp sa le vad. Mi-am adus aminte ca atunci cand m-am dus in Buc inainte de a naste, aveam un prieten care se uita la Prison Break pe calc. Dar eu in aceea perioada am citit la greu vreo 5 carti. Nu m-a interesat la ce se uita el pe calc la 2 metri de mine....
Eu as vrea sa vad LOST. Sper sa reusesc sa-mi gasesc timp. Si trebuie sa o iau de la inceput ca nu am vazut mai nimica.
Alma, ce frumos ar fi sa vii la Cluj. Si cred ca si Gabi va reusi sa vina pana aci.. ca nu e chiar departe. Ar fi SUPER!!
Marce, mai e un pic.. cum te mai simti?
Noi sintem raciti amandoi... nu stiu cum am reusit.. dar sper sa ne facem repede cat mai repede.
Fug sa imi beau si eu cafeaua...
Va astept si pe voi..
Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca

varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Salutare!

Alma, da' cum s-a terminat Sex and the city? Si chiar, nici eu n-am stiut ca avem o sportiva pe aici...Mai ai si alte talente ascunse?

Ce frumos ar fi sa va intalniti la Cluj...

Alex, cred ca nu trebuie sa exageram nici cu romantismul! Ai un baiat frumos ca o fata!Si tu esti frumos!

Va pup, o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

In 15 martie am liber, insa tocmai pt ca e joi, mi-am facut planuri pt un weekend mai prelungit... dar sa vedem ce si cum iese:) Am sa va tin la curent:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput