FIV 99

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Andicuta de-i print, de-i printesa, e puiul mamii cel mult dorit si in atatea nopti visat. Te pupic si mai treci prin sala noastra, mai ales ca avem nevoie de sfaturi de la o veterana fericita.
DJ Mamitica pai, fata mosului, respectul este si pe fata si pe din dosulea, adica si prin clasa si prin fata clasei lu' Domn Diriginte. Eu am descris cu lux de amanunte ca Distinsul gusta gluma si o gusta si echipajul, acum fiecare trage concluziunea pe care o doreste.
Complexul de imprejurari e vast, stiu ca din fragmente e greu de inteles, dar cand spun ca OAMENII CARE NE TRATEAZA DE INFERTILITATI AU SCAUN LA CAP, crede-ma, imi asum toata responsabilitatea acestor ganduri.
Daca mai avem si noi scaunul in dreptul capului, atunci treaba merge ca unsa.........

Hai sa ma intorc si-n urma sa le raspund fetelor, ca pana acum am stat sa compun bancul de la subiectul Galuscutei.
Nu ma dati afara din clasa pana ma intorc cu amanunte despre tratamentul de FIV, ca promit sa cobor cu picioarele pe pamantul FIV-osean.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Kitta multumesc pt.carte

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

CRIS ce ai facut la ET?Cati ti-au implantat???????
Sa stai cumintica te pup


MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

fetelor poata se prind toti 3

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

MADALINA28, am trei embrioni frumusei in burtica si 9 congelati, stai linistita ca stau in pat.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

puiramy, te pup dulce. Ce sa fac si io daca tot sunt pe AC trag si eu pe munca la scarbici. Sunt foarte obosita, nu pot nici sa dorm si cred ca m-am captusit si cu un virusel mic pe la stomac pt ca sunt putin cam deranjata si nici pofta de mancare nu am. Acum iau tinctura de merisor si AC-zymes (contine lactobacilus acidophilus activ). Tu ce faci? Sa inteleg ca vrei sa faci o mica incizie la trompite?
cristinici, pupici dulci. pe cand urmatorul atac? Tot la Bucuresti sau te gandesti la alta tabara?
andicu, sunt sigura ca te vei descurca. Baietelul o sa creasca mare si vanjos, o sa fie chipes sa intoarca bebelinele capusorul dupa el. Pupicei
kitta, sa inteleg ca tu faci progesteron injectabil? de unde l-ai procurat? Sa sti ca nu este obligatoriu sa ai titilii umflate si dureroase ca semn important, testul de sange este de baza si cred ca ai mari sanse de reusita. Asteptam vestea pozitiva de la tine. Pupici
oana, fug sa citesc si eu bancul. dar tu nu ai fost pana acum cu picioarele pe pamant? In ce pom ai stat suspendata sau te-a tinut cineva in brate pana acum?Pupici
cris important este sa se prinda, pe urma vezi tu ce faci. Sa fi cumintica. Pupici
haideti fetelor cu vesti cu II liniute.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

cris tin pumnii!!
MRL sa ma ierti dar iti raspund maine ..
andicu moammaa ce ma bucur..
va pupacesc pe toate si va tin pumnii!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stuart spune:

Marrina si Maria 80 , bine ati venit si multa bafta! (Marrina, poate nu mai ai nevoie de FIV!)

Liana, tin pumnii stransi!

Adhnana si Cristina(Cris86), felicitari pt. embrionasi!

Andicu, pt. samburel! Sa creasca mare si sanatos!





Stu


Ai izbutit? Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Kitta merci pt carte, voi studia, deocamdata nu am timp.
Sheri bafta maine la marea intalnirecu Mr M.
Oana cand incepi?
Lachi sa-ti creasca smburasii.Vreau si eu broscute.
Andicu sa-ti fie sanatos bb.
MRL tot cam pe la toamna, voi relua batalia, cu locatia inca ma mai gamdesc.
Fetele care sunt in focuri succes in continuare si astept vesti bune de la voi, dupa cum observ la productia pe cap de locuitor v-ati facut planul.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Crisfelicitari!!! acum esti ! ne spui si noua cat a fost endometrul si cate celule au avut embrionasiiSa fie puternici sa se lipeasca de burtica mamicii!!
Madalinabafta maine la Echo
Kitta te astept duminica cu vesti bune II...si iti spun atunci cum se continua Progesteronul
puiramycum esti?? te-ai lamurit cu tromple??
M-oanade ce dai detali numai personal??? Sa-i pun pe ai mei de la lucru sa ma trimita in capila la vreun curs(cum aveau de gand in timpul stimularii) ca sa-mi cunosc colegele???... cele de FIv...binenteles!!!
Si acum incep din nou ...povestea celor trei testoase...

am inteles cum stau lucrurile, sunt bibelouri care se pun in dormitor (nu le dai papa si nu fac galagie, ca sa dorm linistita) si trebuie sa fie din: materiale semipretioase. Ah, si sa nu uit de cele 3 dimensiuni diferite, ca sa fie familia completa. Pana aici foarte clar Dar cine imi explica mai departe care e efectul lor asupra fertlizarii???
sheripe langa ca te-ai facut repede posesoare asupra celor 3 broscute norocoase, nici nu ai intrat la raport..sa stim cum a decurs coafarea si cum arata freza...

PUSSI

Mergi la inceput