Aspirante optimiste > 20 de ani (42 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

Neatza fetele!felicitari inca o data dani,si tie clau ptr noul capitol!eu z28 din 31,mai e putin si aflam daca sau si o luam de la capat.danielle am fost si eu aseara prin control acolo jos cum ai zis tu,sa verific colul,dar nu m-am lamurit deloc(e umed acolo)dar mai multe detalii nu am stiut sa interpretez

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

oare poate fi vreun semn ca ma inteapa ovarul stang in z 22???


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

yasmi si pe mine m-au durut ambele ovare sau in zona lor de prin z18 pana prin z23.eu nu stiu ce sa zic ce semn ar putea sa fie,dar doamne ajuta sa fie vreun semn bun

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Buna ziua, fetele!
Cam tarziu, ce-i drept dar am facut putina curatenie, a venit 30 min si soacra pe la mine; sotul meu are program de fotbal de la 13-15; iar eu stau cu voi la povesti
Pai..sa raportez: Z22,( ca si ClauClau si BB_yasmi! poate suntem toate trei odata gravidute); TB 37.1; ma tine asa , peste 37, din ziua 12;cu intepaturi la ovare... sper sa fie ceva!
V-am vazut pozele, suntem niste dragute cu toatele!

Ce mai spuneti noutati?

LA MULTI ANI OLIVIA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

LA MULTI ANI DRAGA NOASTRA OLIVIA!!!! Multa sanatate, fericire si sa vina -asul mai repede!!!!! Petrecere frumoasa!! Sa ne pastrezi tort!!!!





In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea, clau bine ar sa fie bbei la toate 3!!!! voi z 22 din cate????


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

danielle scumpa nu iti mai vine nimic stai calma
winter te pup
byby si restul fetelor hai grabiti-va ca noi v aprindem de manutze
olivia la multi ani sa fii fericita
pe mine m-a durut aseara burta de m-am trezit din somn de durere
nu am luat inca no spa
azi mi-am cumparat vitaminele pe care mi le-a recomandat doctoru : materna
ma simt mamica deja


5+
o asteptam pe bebita
http://bd.lilypie.com/fHPZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

bb_yasmi..
La mine CM e dereglat de la anticoncept; cel mai mult a tinut 35 zile iar cel mai mic a fost de 24 zile; iar luna trec la 18 zile au aparut niste picaturi maronii cam 4 zile la rand...Nici nu mai stiu cand treb sa vina!
Din cate mi-au spus fetele, temp e super buna!! E ridicata, peste 37, de 12 zile la rand!
Tu ce simptome mai ai?
Eu am avut testul de ovulatie pozitiv in Z13, am prestat chiar atunci, si stricat un test de sarc in Z17=negativ.
Urmatorul test il am ..dar il fac abia dupa 1 februarie..sa fiu eu sigura..ca daca e neg mai devreme...ma intristez!

Pt sterilizarea termometrului incearca sa il cureti cu vata cu spirt! Cel mai la indemana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea, draguta si al mine e neregulat, cel mai scurt 30 cel mai lung 35 , si o data (luna trecuta) 37.
esti sigura ca e ok sa sterilizez termometru cu vata si spirt si dupa sa il bag in....... ac as fi curioasa sa imi iau si eu temp dimi sa vad si eu....


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

In fiecare dimin eu il pun langa pat! Cum m-am trezit, nici nu ma ridic, intind mana, il iau, il bag, astept max 10 min si il citesc! Abia apoi ma ridic din pat, ma duc la baie, etc...Asta e tot!

Mergi la inceput