Durerea unei pierderi de sarcina (15)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Vreau si eu,te rog, eu sunt nascuta pe 24.11.1980 si sotul pe 1.01.1974,merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Salut din nou fetele si vreau sa o felicit pe FLAVIA pt bebelusul din burtica ,fericita mamica cu 2 baietei dragalasi insaaaaa... trebuie sa vina si surioara neaparat.Pupici inca odata si sarcina usoara in continuare.
Ps. MI-e un soooomn si mi-am mai luat azi un test ,abia astept sa ajung acasa sunt ziua 22 ,sigur e prea devreme pt test dar eu tot il fac:) cine stie ce-o fi.
S-aveti o zi buna cu II liniute si fara greturi pt burtici.

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Mav sa-mi spui te rog ce parere ti-ai facut de d-ul dr.Cristurean.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Flavia vreau si eu metoda mamicii tale!!! te rooog!! Uite iti scriu si datele: eu (adica viitoare mamica ) 4.06.1978 si sotul (viitor tatic ) 23.11.1975.
Saru'mana!
Mav ce faci iubita? cum te mai simti? cand ar trebui sa vina uratzii la tine? stiu ca te-ai protejat luna asta dar de luna viitoare va puneti pe treaba nu?



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Buna la toate fetele!Am revenit si eu...Ma simt mai bine(ma refer la gripa),acum va citesc din urma ca mult ati mai scris!
Flavia-FELICITARI draga mea pentru baietel si ma bucur ca e sanatos ca toate sunt la locul lui...ce frumos ii povestesti la Domninik(daca va vrea sa imparte jucariile si pe tati)..frumos...!Ai grija in continuare de tine si mai incet cu stresul de la lucru,ok?Imi pare rau de alerhia lui Dominik,dar poate ca dupa 6 luni va putea manca orice!
Ladymina7-am sa incerc sa nu mai fiu atat de supi.Mersi pt urarile de sananate.Te pup dulce!
Bybirox-cine stie,poate nici nu iti vin uratii acum pe 29,ce bine ar fii nu?Iti tin pumnii sa fie asa cum iti doresti tu cel mai mult!
Lariana-iti doresc sa iti gasesti un servici care sa iti placa!
Blueeyes-ce ma bucur ca esti mai bine,ca nu mai ai nici un pik de sangerari!Sa ai grija de tine draga mea si de bebik!
Laura Ioana-nu mai este mult si trebuie sa iti faci testul,abia astept!
Cristina26-inca o data vreau sa iti spun ca imi pare foarte rau pentru puisorul tau Paul...cata durere,O Doamne.Te admir pentru faptul ca esti atat de puternica,ca nu ai renuntat si ca acum esti gravida din nou! Ai deja 14 saptamani,in curand vei afla si tu sexul copilului!Numai bine iti doresc draga mea si toata admiratia mea o ai pentru optimismul tau si puterea ta!
Jojo-miha-si la mine a durat putin bucuria...nu stiu ce sa mai spun.Poate ca va fii bine si la noi odata!
Mav-iti multumesc draguta!
Va pup pe TOATE fetele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Michelle eu sper ca bucuria sa revina cat mai curand,nu candva,ca noi ne-am pus pe treaba.Si sunt sigura ca de data asta va tine toata viata,si la tine la fel,la toate fetele de altfel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Jojo-Miha-mii de scuze te rog,eu nu am stiut(sau am uitat)ca voi deja v-ati pus pe treaba.atunci ma corectez si sper ca luna viitoare sa ai un test pozitiv in mana si in noua luni un bebik cu 20 de degetele cum spune Laura,sanatos si dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Buna, fetelor! Azi am o zi proasta... iar dureri de cap cumplite, presupun ca de la fiere, ca mi-e greata si imi vine si sa vars...

Jojo, am primit PM-ul tau, scuza-ma ca nu ti-am raspuns imediat! La dr Cristurean, am programare azi, la ora 16. Desigur, o sa va dau vesti despre starea mea fizica si tie o sa-ti spun ce impresia mi-a facut dl dr.

Biby Azi sunt in z18, ufffff......mai e pana vin uratii... Acum, mi-e clar ca am ovulat zilele trecute, dupa calculele pe care ti le-a facut Flavia (eu avusesem UM=1dec.).

Flavia, acum mi-am dat seama...... ai evitat intentionat sa-i zici lui Dominic... ca si pe mami va trebui s-o "imparta" cu fratiorul....?

Michelle, Cristina26.... incercati sa gasiti si voi, in inimile voastre, dragostea si credinta ca va fi totul ok!!!!! Stiu ca e usor de zis, dar mai greu de facut... dar acest lucru, numai voi, singure, il puteti face! Din tot sufletul va doresc sa reusiti sa alungati gandurile ...triste... si sa primiti toate gandurile noastre bune si sa capatati puterea si curajul sa o luati de la inceput!!!!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Flavia despre ce metoda vorbesti? Ce calculezi tu acolo? Vreau si eu!

Michelle ce ma bucur ca te-ai facut sanatoasa ! Lasa ca fericirea va fi pe viatza, data viitoare !

Mina poate stii tu ceva ! Iti tin pumnii sa fie cu doo betze !

Adela nu te lasa coplesita, ca ai nevoie de forte pt aprilie[ :D]

Mav multa sanatate


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Ce liniste e aici,eu sunt la munca si e asa de liniste si mi-e un somn,cred ca si de la vremea asta,la noi in C-ta ploua.

Mergi la inceput