Informatii utile Constanta (5)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

A_Deju, ai fost atunci la coafor?

Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...





nope, n-am reusit sa mai ajung atunci, de-aia nici n-am mai zis nimic... stii cum e cu socoteala de-acasa, nu se potriveste de nicio culoare cu targu', mai ales cand esti cu "suzetaru'" dupa tine :) am reusit insa ceva ce semana cu o tunsoare, la primul coafor care mi-a iesit in cale, la ultima plimbare pe-afara inainte sa inceapa mihai munca...
saru-mana oricum, poate cand or fi alea alea cu botezul, oi reusi si eu ce mi-am propus, adica nu doar niste varfuri scurtate.. :)
puuup

Deea, mami de Eric (15.12.2006)
POZE
atat mai avem pana la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

...ca veni vorba de coafor...vreau si eu o recomandare buna....eventual un stilist care sa ma sfatuiasca ce sa imi fac"in cap"..k eu nu prea stiu ce vreau. De cand am inceput sa ma vopsesc nu mi-am schimbat nuanta si acum as vrea o schimbare, dar nu prea departe de blond....dar nu stiu pe mana cui sa ma dau, caci nu am fost de prea multe ori la coafor si nu vreau sa merg asa la intamplare.Nu de alta dar peste 10 zile avem botezul si nu vreau sa sochez lumea pe acolo.Va pup

madlen: nu ne dai nicio veste? ai repetat BHCG-ul?

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlen spune:

quote:
Originally posted by madaluta


madlen: nu ne dai nicio veste? ai repetat BHCG-ul?

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius




La mine, din pacate, Bhcg nu a crescut, nu s-a dublat, ci a scazut. Va multumesc pentru sustinere, dar... ne ridicam si mergem mai departe. Va multumesc fetelor pentru sustinere si va doresc succes pentru mai departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!

Madlen Curaj! O sa rasara soarele si pt voi!
Madaluta, lulu77 are o coafeza priceputa la ea la salon (sper sa nu se considere reclama, ca nu asta e intentia mea!)


Pt echo la d-na dr Ciufu:
Program: L-V 9-15 (si daca am inteles eu bine, are si doua zile pe sapt. program de la ora 18 incolo)
Adresa: Str Bogdan Voda, Nr11
Tel: 0241-511330 si 0722-393834
Preturi (ecografie -VOLUSON 730 4D):
-echografie sarcina trimestrul I.......100RON
-echografie sarcina trimestrul II/III
-fara 3D/4D.........150 RON
-cu 3D/4D............250 RON
-echo abdominala (etaj superior, etaj inferior, pelvis)....50RON
-echo copii.......35 RON
-echo pelvis cu sonda transvaginala.....50 RON
-ech tiroida......35 RON
-echo san bilateral.....35RON
-echo testicul...35 RON
-echo Doppler vascular membre inferioare....50 RON
-echo Doppler carotido-vertebral....50 RON


Obs: la aceeasi adresa si acelasi nr de tel fix, gasiti un pediatru bun, dr Carmen Dumbrava. Lucreaza cu programari, nu stai cu copilul "la coada" si e foarte draguta. Consultatia este 30 RON, dar daca aveti trimitere de la medicul de familie, nu costa nimic.


Tuturor, o zi frumoasa!



Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!
Lulu77: Tu chiar ai un salon??? Trimite-mi si mie adresa, te rog!!!!!( pe PM) Si eu sunt in cautari, vreau sa-mi gasesc un salon unde sa raman clienta fidela.Astept PM-ul de la tine!!!!
Mav: Multumim pentru detalii; eu chiar sunt interesata! Ce mai face Sebi?
Madlen: Imi pare rau ca nu a fost asa cum iti doreai! Ce planuri ai acum? Mergi in continuare la T? Eu cred ca ma voi inscrie pentru FIV, daca nu se intampla nimic pana in vara....
VA pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralina spune:

Mav foarte interesante linkurile pe care le-ai postat ieri,o sa fiu tare ocupata cu ele o perioada.saru'mina.Sper ca si tu si Sebi sinteti mai bine.

Madlen of imi pare rau ,dar trebuie sa mergeti mai departe,intr-o zi ve-ti reusi.

la toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Va pup, fetelor!
Ma bucur ca va pot fi de ajutor!
Va multumesc frumos ca ma intrebati despre Sebi, insa n-as vrea sa fiu pe langa subiect, am scris deja azi despre starea lui Sebi aici.
Pt ce am scris ieri in legatura cu pregaturile (hainute& accesorii) pt bebe, ar trebui sa va dau lamuriri (sper ca n-am fost inteleasa gresit!), insa acum sunt in mare graba. Am vazut de toate pt bb nou-nascut la Carrefour!
Cornelia, am vazut ca ai editat lista! N-ai bagat de seama ca sub numele d-nei dr pusesem o www.carlenamed.lx.ro" target="_blank">adresa de internet, dar oricum n-o scrisesem bine (am rectificat acum).
Cristina, te rog mult, sa-ti editezi mesajele (de la stii tu ce subiect)... blueeyes2003 a pierdut si a 2-a sarcina....




Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna fetelor
mav am vazut ca adresa nu este buna,de aceea nu am trecut-o
cris vroiam sa te intreb,ai facut analizele infectioase si IgG si IgM?
vreau sa le fac si eu la jumatatea lunii odata cu hormonalele de Z2
madlen imi pare tare rau....offff iti doresc sa gasesti putere pentru a merge mai departe
proaspetelor mamici
si gravidutelor
eu sunt agitata,am in cap numai scheme de tratament,medicamente,pensiuni...


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Lulu77: Multumesc pentru PM.....cred ca ne vom cunoaste in curand. Am incercat sa-ti trimit si un mail, nu stiu daca l-ai primit.
Mav: E simpatic tare Sebi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Neata

La analize am facut si Ig G si Ig M, numai la Toxocara canis am facut doar Ig G ca M nu se face.

M-am programat maine dimineata la cabinet la dr. Serghei.

Sambata am confirmarea telefonica pt programarea la dna Lutzescu.

Mav, am sters postarea despre blueeyes, am ramas socata cand am citit ca a pierdut sarcina.

Lulu, cand poti vreau si eu pe PM adresa salonului

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput