Aspirante optimiste>20 ani(39)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

sa dea Domnul!!!
sper sa nu fie de la afurisita aia de bicicleta;
ma enerveaza ca la mine aproape toate semnele de bb pot fi asociate;
exceptie: imi lipsesc cosurile de dinaintea uratilor - deocamdata



Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetelooor am revenit acasica!!! M-a dus sotul la un restaurant... ce dragut!!! Mi-a spus ca in seara asta avem treaba! Parca nu-l mai recunosc! Pana acum trageam eu de el si acum...
Momentan se uita la snooker si eu stau cu voi!

Mai fetelor e posibil sa ovulez asa repede dupa avort??? Ca de ieri am inceput sa am scurgerea aceea pe care o asociez eu lunar cu ovulatia. Nusha poate stii tu iubita...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Biby spor la eu stiu ca e posibil dupa avort sa ovulezi destul de repede si chiar sa ramii insarcinata luna urmatoare dupa avort. Asa ca ne rugam pentru tine sa vina bebe cit mai curind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

FEtelor planul meu s-a ruinat.
Nu mai merg maine nicaieri... Asta e..o sa stau sa lucrez la nenorocitul ala de proiect maine pana o sa imi vina acru. Oricum maine o sa imi vad "iubirea " de sef asa ca si maine o sa fiu nervoasa...
Azi stau lsi muncesc in loc sa stau sa ma relaxez...ca deh acasa daca nu e puiu pot sa stau sa muncesc nu? Proful pleaca la 3 ca el s-a saturat de citit si de frecat pe altii la melodie, iar eu sa stau sa muncesc....uff sunt asa de suparata ...si weekendul meu romantic s-a dus...
Bine macar ca sunteti voi sa mai dati cateva vesti bune
Va pup pe toate si sper ca macar voi sa aveti parte de ce nu am eu si sa nu aveti parte de munca(asa ca mine...)



viitoare de

Felicia

http://tt.lilypie.com/oN9Ap1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fecian, nu mai fi trista ca asa sint scirbiciurile astea peste tot. Uite un pupic si o din partea mea sa iti treaca supararea. Nu te mai stresa, ca jobul nu e singura bucurie in viata noastra, sint alte lucruri mai importante, nu merita sa ne agitam atita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Pritesico multumesc frumos!!!
Fecian iubita imi pare rau ca s-au stricat planurile... Dar nu inteleg de ce! Lucrezi si in week-end???



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Bibyrox cine este Ralucah?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fecian,offff dragutza.nu mai fi trista
biby,si eu am auzit ca poti sa ramai foarte repede gravidutza dupa avort.asa ca...dai bataie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nushulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Biby iubita nu e de la scrabici, ca eu nu vin decat in cazuri extreme in weekend, numa' ca eu planuiam sa plec dupa puiu. el e acum la o conferinta si ma gandeam ca in ultima zi sa merg la el, sa stam o seara impreuna acolo, nu de alta dar sa testam cada (noi nu avem cada in apartament)si patul alora, insa el va trebui sa predea camera vineri seara, asa ca m-as pregati degeaba sa il surprind . Asa ca o sa stau la servici pana mai pe seara, asa poate imi fac toate raporturile si sa ma apuc de partea experimentala de luni...
In fine...visam la un weekend romantic, insa nu se va putea, va veni obosit, eu voi fi obosita si cu nervi... Plus de asta vremea aici e de kko..e furtuna de se intrerupe curentul la cateva minute...bine ca am laptop si nu ma afecteaza
Hai ca v-am inebunit cu prostiile mele...
Vreau un bebiiiiik.Si voua va doresc sa aveti un bebik cat mai curand.
Nu ma supar deloc daca aveti inaintea mea


viitoare de

Felicia

http://tt.lilypie.com/oN9Ap1.png

Mergi la inceput