Aspirante optimiste>20 ani(39)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Oana, cred ca e devreme sa se pozitiveze acum un test, mai stai cateva zile macar, macar vreo 3. Eu iti doresc din suflet sa fie bebe in burtica si apoi repede sa pleci din laborator.

Incerci de mult pentru bebe?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

clau,
oana,sper din suflet sa fie bebe la tine in burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

de aproape 6luni; insa de un an de zile am intrerupt pilulele si de cateva ori bune am fost "la limita" si... tot nimic

acum 3luni am avut dureri de spate insa nimic cu burtica si sanii; si pt prima data mi-a venit ciclu cu intarziere de o sapt; bine-nteles c-am facut teste la greu insa toate negative :((
d-aia mi-e asa teama...
si ginecologul meu care zice ca pana nu prestam un an - serios serios - n-are rost sa-mi fac probleme de fertilitate;


Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nus fetelor,mii tare frica sa fac maine test,sa nu fie negativ ca si celelalte.desi duminica tre sa vina uratzii .nu am simtome,ma dor sanii si sub burta.astea po sa fie si simtome de uratzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

va multumesc atat de mult pt incurajari!!!


Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fetelor, eu va tin pumnii la toate sa fie bebici in burticile voastre, tre sa recunoasteti ce in ultima luna parca a reinviat subiectul, inainte nu se scriau atitea pagini pe zi, nu-i asa? Asa ca meritam toate bebici, caci tare mult ne dorim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Danielle02, eu iti fac galerie de pe acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

printzesa,
fetele,eu ma duc rapid la un dus si revin in 10 min.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

oana nu vreau sa-ti dau mari sperante dar la mine sarcina asa si-a facut simtita prezentaprin dureri de spatenu tu sani nu tu greturi ...nik doar dureri de spate si putin in burtica

da Doamne sa fie si la tine

poti face un test pe luni cam asa cred cel mai devreme

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

danielle ma rog si eu pentru tine sa fie bb

clau astept si eu raspuns la intrebarea pe care ai pus-o tu pentru ca si eu patesc asa cateodata si chiar nu stiu ce e

INGRID

Mergi la inceput