Aspirante optimiste>20 ani(39)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ancadragoman, tu cind faci testul sa ne dai vestea cea buna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Condoleante, printesa roz!
Cand te gandesti ca unul se duce..si altul se naste...

Capul sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Buna dragele mele, ce faceti voi?

Printesa roz, condoleante, intr-adevar era tanar!

Daniela, felicitari pentru sarcina, si eu eram sigura ca esti graviduta! Sarcina usoara si bebe sanatos.

Bubu, imi pare rau de rezultat, dar stiu ca esti puternica!

Fecian, si eu am avut zi grea la servici, sunt foarte obosita! Si maine la fel o sa am foarte multa treaba, dar bine ca e vineri si apoi liberrrrrrrrrr.

Olivia, pup fata frumoasa!

Danielle, sa iasa testul pozitiv maine!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am uitat sa va intreb ce nedumerire am eu. Ce inseamna in Z 19 ( din 24 ) o scurgere alba grosuta care mi-a patat bine chilotelul! Daca inseamna ceva...ca eu acum caut simptome.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

printzesa, iubita.condoleantze.
clau, eu nu ma pricep la scurgeri dragutza.sorry.nus ce poate fi.
olivia,dragutza,eu cred ca nu o sa dorm noaptea asta. ma dor tzatzaliiii,si sfarcurile.ma ard de parca mi-ar lua foc.abia mai rezist cu tricoul pe mine.asa tare ma ard sfarcurile.
fetele,cum tre sa fie colul uterin daca sunt
offffffffffffffffffff iara incep sa ma gandesc la bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, unde sunteti toate? Cand voiam sa stau si eu putin cu voi ati plecat!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

DAnielle, ce bine ca esti pe aici! Din cate stiu, colul trebuie sa fie moale la sarcina.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

buna seara fetelor!

sanii mei au luat razna; s-au marit, sunt tari insa numai pe lateral iar sfarcurile abia suporta sutienul; oare sa fie de data asta???
am tot timpul o "durere" surda in burtica si ma doare spatele (sa fie de la cursele cu bicicleta sau atata circulat pe culoarele facultatii??)

sa va mai spun cat mananc? desi iau pranzul copios, la ora 17-18 parca-s lesinata si visez numai la mancare;
al meu sot rade de mine, cica eu am bebelasi doar cand nu mananc ca porcusorul :) - caci dupa aceea nu se mai pune

offf, cat as vrea sa fie ...
Va pup si sa dea Domnul sa fie cu ochisori la toate!

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Oana, e foarte posibil sa fie bebe, stiu ca simptome ai, nu gluma! In ce zi esti?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

sunt Z22 din 28-30 si asa ce-as face un test...

sunt stresata caci lucrez intr-un lab de chimie si cu cat aflu mai repede cu atat mai bine; la noi e interzis sa lucrezi in lab daca ai bb in burtik;
insa pana stiu sigur mi-e asa teama, daca bebitei nu-i place mediul si hotareste sa nu ramana??
ufff... nici nu-i pot spune profului ca eu "lucrez" la proiectul meu caci de al lui m-am saturat :)

Oana

Mergi la inceput