Aspirante optimiste>20 ani(39)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

bubu

sigur din vacanta veti veni 3

Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Bubu bine macar ca ai aflat ceva sigur...ca altfel..era stresul mare..stiu eu..
si Doamne-ajuta sa iasa ceva magic din vacanta asta!!


Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Bubu, lasa ca tu esti fata puternica si nu te lovesti de un biet rezultat negativ.
Si cum a spus si Mcrissa, sigur va intoarceti mai multi din vacanta




***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Bubu imi pare rau .
Va las fetelor ca am multa treaba si nu am chef ca maine sa imi stea proful in cap.Deja am, iritatie la creier cand il vad.
V-am pupat si sa aveti grija de voi. La treaba. Eu asa intentionez sa fac


viitoare de

Felicia

http://tt.lilypie.com/oN9Ap1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fecian , spor la . Vezi sa nu rupeti patul



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Bubu..nu te lasa descurajata!! Va urez ca in vacanta asta sa va detasati de toate, sa va iubiti mult ( o zi da, una nu, cum spunea cineva..la 2 zile ca e mai sigur!) si ..sa vii cu vesti bune!
O prietena de-a mea, care m-a anuntat ieri ca va fi mamica, mi-a spus ceva f misto: Omul isi doreste..dar Dzeu hotaraste!!!

Eu astept...ma cam dor ovarele, de fapt simt intepaturi mici...si CURIOS: dedesuptul buricului...butica mea este mai umflata in partea dreapta! dar nu mereu!! Zici ca e cineva acolo care ..danseaza!

Eu nu stiu nici in ce zi a CM sunt, pt ca pe 31.12 am avut 4 zile niste picaturi maronii...daca nu le-as lua in seama, azi ar fii Z36; iar daca le-as considera ca urati.. ar fi Z20..dar astept!
Mi-am facut un test barza in ziua 30 si era negativ...mai am unul si mai astept...Nu vreau sa ma mai agit!
Va pupacesc pe toate!!
Danieala...FELICITARI! Sper sa-ti urmez si eu! Sunt "prima la alfabet-Andreea!" Sa ai o sarcina usoara, un bebe sanatos, norocos si o viata fericita!!

Altfel fetelor, ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

bubu,
fecian, sa nu mai fii trista.asa sunt sefii astia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, cum te mai simti?
Mai ai cateva oreeee.....

Eu am terminat cumparaturile dar nu-ti spun ce am luat ca toate sunt de papat, si nu vreau sa-ti fac pofta



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Dragelor, eu sint suparata unchiul sotului meu, un om deosebit care avea doar 54 de ani a murit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Danielaradu felicitari

Mergi la inceput