Aspirante optimiste>20 ani(39)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Stiti la ce ma gindeam? Oare de ce am inceput toate sa simtim inainte de venirea rusilor toate simptomele de sarcina? Chiar asa de puternica o fi autosugestia? Ca eu chiar simteam ce simteam, nu doar mi se parea luna trecuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Pam ar fi extraordinar sa fii graviduta Iti tin pumnii sa iti iasa clara, clara a doua liniuta. Fa un test clear blue, ca cica e cel mai bun! M-as bucura super tare pt tine

Daniela felicitari! Sarcina usoara, nastere la termen si bebe sanatos


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ancutzule Olivia imi pare rau ca nu apuc sa va raspund, dar scriu mai mult de la servici si sta multa lume calare pe un calculator Sunt bine, am inceput din Z3, ca sa nu ratam nimic

Bubule imi pare rau, dar sigur te intorci cu minunea in burtica din concediu


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Printesica - Ralucah este prima mea prietena pe care mi-a facut-o cadou acest forum minunat! este o fata deosebita pe care o iubesc mult. ea si-a scris la titulatura "barbata lui Bibyrox" asa ca... trebuia sa fim chit!

Fecian offf ce rau imi pare de tine!!! Dar totusi e bine ca vine sotul acasa si nu o sa mai fi singura! De ce sa ai nervi?? pai daca esti asa nervoasa si stresata cum vrei sa vina bebe??? Linisteste-te iubita! Ne ai pe noi, suntem alaturi de tine si nu te vom lasa singurica! Hai capul sus si incearca sa zambesti mai mult! Viata e frumoasa daca stii sa o descoperi!

Lauriciule frumoasa mea!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Fetelor va multumesc pentru ca existati
Oricat de greu mi-ar fi voi ma sustineti oricand.
Va pup mult mult de tot si sa dea Doamne Doamne sa va dea un ca il meritati.
Eu ma bag la ca iar isi face raceala de cap cu mine..Nici nu m-am facut bine, dar trebuia sa merg la servici...
Ma bag in patut si ma rog la Doamne Doamne sa fie darnic si sa va dea un bebik la fiecare in parte.
Mi-e cam somnic, asa ca ma bag in patut.
Noapte buna fetelor si indemnul meu: prestati, prestati , prestati, daca nu pentru macar pentru fun


viitoare de

Felicia

http://tt.lilypie.com/oN9Ap1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fecian somn usor iubita!
Prestez.. prestez..prestez.. dar snooker-ul asta nu se mai termina odata?



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

mai e cineva pe aici??? vroiam sa va salut.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Neata, fetele!
Va astept cu veeeesti!!!

Hai Dani
Hai Dani


S-aveti o zi minunata!!!



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulica81 spune:

buna dimineata !
m-am mutat aici, la aspirante optimiste, pentru ca asta sunt...sangerarea aceea ciudata (numita de mine avort) mi-a dat incredere ca pot avea un puiut, sunt constienta ca trb si tratament, dar sunt pur si simplu fericita!!!!!!!!!
ma simt femeie, am inceput sa ma vad frumoasa si sunt foarte optimista....
felicitari tuturor care au ramas insarcinate intre timp, trebuie sa fii foarte puternic sa te lupti cu infertilitatea...
va pup pe toate!

Iulica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Neata Olivia, neata fetelor. VA dau eu o veste proasta si speram ca dupa mine sa nu mai fie decat vesti bune: sunt Z 1 din pacate. Asta e, am fost un pic dereglata de la injectiile de polidin si mi-a intraziat si bineinteles am sperat. Acum o luam de la capat. Offfff

Mergi la inceput