*Aspirante optimiste >20ani (38)*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gabitule crezi tu ca singura noastra solutie este sa schimbam patul?
Ca tu stii ca eu ma conformez imediat...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Hai sa o tinem ca solutie de rezerva!



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

si eu l-am schimbat. mai precis am schimbat salteaua. aveam 2 lipite iar acum am una maaaaare. cat o zi de post. dar tot pe canapea ne harjonim mai mult. e mai practic si nu te ia somnul.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata fetele mele dragi! Dar ce de mai scrieti, abia se tine omul dupa voi...

Gabitzu, si eu m-am mutat curand si trebuie sa-mi vina zilele astea un pat nou nout cu o saltea la fel de noua. Poate vine si un bebicccccccccc.

Bubu, tin pumnii pentru rezultatul din seara asta. Ciudat ca nu se pozitiveaza deloc testele de urina, dar am mai auzit de cazuri din astea si totusi sa fie sarcina.

Biby, ce bine ca esti in regula si ca o iei de la capat alaturi de noi. Sa ramai repede gravi, da?

Anca, si eu sunt dependenta de fetele de aici. Imi pare rau ca nu pot sta foarte mult la taclale, dar or veni ele si niste zile mai lejere in care o sa va plictisiti de mine de cat o sa stau pe aici.

Olivia, Ale,

Felicia, o sa treca timpul mai usor daca stai pe aici si vine repede puiu' tau acasa. Si pe mine ma rasfata tare sotiorul meu si eu ma alint tare ce-i drept!

Andriuska, si eu cred ca de la implantare, ceea ce ar fi minunat, peste vreo 10 zile ne dai o veste buna cu II liniute.

Va pup pe toate.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

tot nu m-a lamurit nimeni. credeti ca e normala temperatura? 4 zile cu 36.8? inainte de ov? de ce sta asa... in plafon???


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Eu am niste dispute cu salteaua mea care e tot mare (1,80/2,00) si cica e 'relaxa' dar ma tot inghionteste noaptea pe la coaste, ori am eu prea multe oase ori are ea prea multe arcuri! Nu stiu care e treaba, chestia e ca nu prea suntem prietene... O fi geloasa?! Sotul meu zice ca se intelege foarte bine cu ea si se uita mirat la mine cand ii spun ca vreau sa o schimb...



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

bubu am cautat tot felul de metode ca sa treaca timpul mai repede.
a ajuns sa-mi placa sa merg la serviciu ca sa fiu cat mai ocupata, in casa am reusit ceea ce nu reuseam pana acum, sa fie totul luna mereu.am atata energie , neastampar, nerabdare.simt ca nu obosesc deloc.nu ma simt in nicio seara suficient de obosita incat sa ma culc de obosita si ma bag in pat cand vad ca s-a facut prea tarziu.
forumul m-a ajutat foarte mult si cuvintele frumoase pe care mi le-a spus laura ioana , optimismul ei m-au facut si pe mine sa caut in interiorul meu puterea de a trece peste acest moment.ma uit la ea ca la un model si-mi spun ca daca ea poate trebuie sa pot si eu.cred ca ar trebui sa ma opresc aici ca sa nu va intristez si pe voi.
sper ca aici cu voi sa treaca mai repede timpul.am incercat sa nu mai intru pe forum, dar nu pot.e ca un drog.fac ce fac si tot aici ajung.

Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Clau, evrik!!! Daca vine bebe - si sigur vine - inseamna ca asta e solutia si trebuie sa schimbam paturile!!! Astept cu nerabdare vestea cea mare!



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

incearca sa o intorci. cand am cumparato pe asta noua, vanzatoarea a zis sa o intoarcem la fiecare anotimp. asa ca fa si tu asa. intoarce
salteaua pe partea cealalta./

eu v-am lasat. ma duc sa ma dikisesc ca plec la scarbici si trebuie sa trec pe la un magazin sa-mi cumpart material de seara. pe 11 ma duc la botez.

la toate fetele si la II vizibile va doresc.


paaaaa

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

'Neata fetelor. Raportez Z20 din 28-30. Dimineata TB 37, ieri 36.9, dar nu stiu daca cea de azi este concludenta pt ca inainte sa-mi iau temp. m-am cam agitat sa-l dau pe sot jos de pe mine. asa caa....

Dupa ov. temp. nu ar trebui sa fie constanta?

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput