*Aspirante optimiste >20ani (38)*

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bubule at asteptam rezultatul.
Olivia fac si eu ce pot,nu merge cu globul,dam cu vise.
Ti-am zis ca luna asta am asa o presimtireeeeeee....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

Fetelor, multumesc pt incurajari!

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ancutz,



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Fetele, mai nou, de cate ori vad un bebe imi vine sa plang...
Prietenii care au venit in vizita aseara sunt fericitii posesori ai unui samburel de 3 luni in burtik! M-am bucurat foarte mult pentru ei si m-am intristat putintel pentru mine si pentru voi, gandindu-ma cat ne dorim sa devenim mamici si cat de greu pare sa fie pentru noi... Pe urma mi-am zis ca depresia este primul pas spre esec si ca n-am sa o las sa puna stapanire pe mine!

Stiti cum a venit bebe la ei? Si-au cumparat un apartament, l-au amenajat si dupa ce si-au cumparat un pat imens cu o saltelutza super comoda, s-a instalat si domnul samburel in burtik! A fost o mare surpriza pentru ei, deoarece nu se asteptau!



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

neata fetele. m-a sculat cretinul asta de ceas ca as mai fi dormit 3 ore

cum sunteti azi?

eu nu mai pricep nimic

e a 4 a zi cu temperatura 36.8. de ce oare?e normal



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele,ammai pus un link pe prima pagina, cu carticica de pe fertilityfriend despre cum urmarim semnele fertilitatii.
Gasiti informatii utile si despre temperatura bazala, si despre mucusul cervical, etc
Pupici.



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gabitule termina cu prostiile ca nu iti fac bine si sa stii ca eu am acasa un pat de 1,80/2.20 si inca nimic,deci nu e de la pat
Alex poate esti tu mai incinsa

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

pai nu! ca e buna temperatura. o am si mai mare. ideea e , ca nu stiu de ce sta 4 zile la 38.6. ar fi trebuit ori sa oscileze, ori sa creasca, ca se apropie ov. sunt Z14. sau macar sa scada. asa... sta in plafon de 4 zile

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Of mai Ancutz! Si eu care ma gandeam ca daca schimb patul poate vine si bebe!

Ale, eu am perioade de cate o saptamana cu aceeasi temperatura si inainte de ovulatie si dupa; luna trecuta, dupa ovulatie am avut 36.8 timp de 8 zile!



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

eu dupa ov nu cobor sub 37 - 37.2 dar acum sunt inainte si ma mir ca nu oscileaza, ca deobicei. in fine, sper sa ov odata ca nu mai am rabdare.

diseara ma duc la prietena mea la spital, nici nu stiu cum sa ma comport. e fara o trompa si faca bb de 2 luni

Alexandra

Mergi la inceput