*Aspirante optimiste >20ani (38)*

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Oricum Ale.. daca a facut extrauterina e clar ca avea probleme cu trompele sau.. cu cea pe care a ramas. Asadar dr-ul la care mergea e clar nu era profesionist! Sa speram ca va fi bine! Sa-i transmiti toate gandurile mele bune!!! Saracutza...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ale, imi pare sincer rau pentru prietena ta.

Fetelor, au zis la stiri acum ca cica a nascut cu epidurala Monica, deci asta era motivul pentru care zimbea ea si era vesela, ca avea ramurile senzitive adormite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

nu cred ca o sa mai zambeasca atunci cand o sa treaca anestezia si o sa se trezeasca cu fofo taiata. ce ziceti?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ale, pai asa ma gindeam si eu, ca nu doare cind nasti, dar pe urma tot taiata esti. Apropo, ce am auzit eu acum ceva vreme, ca le intreaba pe mamici ceva legat de dimensiunile sotului, ca sa stie cit de mult sa coasa dupa epiziotomie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

serios? adik daca sotu e dotat o lasa mare daca e micut... o face mica mica???????? tare de tot. uite asa mai are casnicia o sansa
pe mine daca m-ar coase mai mica as imbulinao. si asa e prea mica. daca nu am sufienta rabdare doare asa ca.... NU vreau sa ma coasa. mai bine ma taie pe burta.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by printesa_roz
Apropo, ce am auzit eu acum ceva vreme, ca le intreaba pe mamici ceva legat de dimensiunile sotului, ca sa stie cit de mult sa coasa dupa epiziotomie

POZE



Hai ca asta e tare!!!
oricum eu sunt aproape hotarata sa nasc prin cezariana! mai ramane sa-mi conving sotul care nici nu vrea sa auda...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

ete na! de parca naste el sorry da l-as pune pe el sa se tiate pe viu la un ou sau pe capul putzei si apoi sa zica daca mai vrea 1 data.

cea care hotaraste esti doar tu. atat. nici el, nici mama, nici medicul, doar tu.

asta e parerea mea, sper sa nu te superi.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Eu vreau sa ramina fofo exact asa cum este, deci cam fug de epiziotomie, desi e naspa si cu taietura pe burta, ca am inteles ca ramii cu burtica, iar gagi meu zice ca femeile cu burta sint naspa, asa ca nu stiu care ar fi cea mai buna solutie. Oricum, eu dupa ce fac bebe, de preferat doi gemeni neidentici, vreau sa imi pun silicoane si sa imi fac liposuctiune, ca ma gindesc ca daca nu mi se retrage burta la loc, ce ma fac cu sunci pe burta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Cred ca sint cam trurli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

aloooo! normal ca se trage!!! si dupa 2 luni mergi la sala. te ingrasi doar nu te deformezi. of fetelor. nu trebuie decat sa tii dieta si apoi sa tonifiati muschii. si e la loc burta. sanii sunt altceva. se pot lasa. dar nu e musai.
eu CLAR fac cezariana. nu incape in discutie.

cunosc o tona de fete cu cezariana. nu au nici pe dracu. si operatia e mica. la baza parului pubian. nu e urata. si in fond ce? e o cicatrice nu am stres de genul asta ca nu mai pozez in Playboy.

Alexandra

Mergi la inceput