Barza reloaded

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Felicitari si imbratisari! Iti doresc sarcina usoara, ganduri senine si bebe sanatos!

Andra si Vladut (14.10.2006)
Cum a venit pe lume Vladut
puiul meu creste...

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Felicitari ca le meriti din plin!!!! Sa dea DD sa fie bine pina la sfirsit !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Felicitari Ale!!! Mama da ce bine-mi pare! Sa ai o sarcina usoara fara suferinta! Si ce chestie, tot mamica de septembrie - octombrie vei fi, doar ca deja integrata sa ne mai anunti si pe noi ce mai faceti, cum se desfasoara evenimentele. Mi-a parut rau cand ai plecat de la noi.

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Felicitari Ale!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Ale
Felicitari din tot sufletul!
Aveam sincer nevoie de o veste buna....pe care sa o aud strecurandu-se printre gandurile mele negre care ma bantuie! Sa dea DD sa ai o sarcina superusoara, lipsita de griji, un bebic cuminte, sanatos...care sa-ti schimbe viata!
Totul va fi bine!
Multa sanatate si sa te bucuri de fiecare moment unic legat de fiinta mica ce creste in butikul tau!

dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

ALEEEE FELICITARI MAMICOOO!!!!
Iti doresc din suflet sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos tun! Va fi bine!!!! gandeste-te la samburel, mangaie-l si vorbeste cu el! Cu siguranta va avea grija de mamica lui!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ale mi-au dat lacrimile, iubita! Felicitari Sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara si un bebelus sanatos! Sa fii linistita, ca veti fi foarte bine si tu si bebe

Daca ai sti de cand astept sa ne dai vestea cea mare! Si-n ultimul timp atata m-am gandit la tine si ziceam: daca ramane graviduta Ale, oare nu ne spune? Serios ca asa gandeam! Ca nu ai mai prea scris! Doamne ce ma bucur


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

ALE, FELICITARI! Doamne ajuta sa ai o sarcina cat mai fara griji si un BB sanatos si frumos.

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Felicitari, Ale! Multa sanatate si curaj, caci dupa cum vezi suntem alaturi de tine!



Adriana, mami de Tudor alias 'Dudu'(26sept2006)
Uite ce mare am crescut...
O raza de speranta...sau cum a venit pe lume Tudor

www.totsites.com/tot/dudu" target="_blank">Paginuta mea de web
Mai multe pozici ... www.dropshots.com/apreutu" target="_blank">si filmuletze haioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

FELICITARI ALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma bucur din tot sufletul langa tine, si sper si ma rog sa fie bine de data asta , iar peste ceva timp(prin septembire adik) sa-ti tii minunea mica in brate si sa te bucuri de el/ea!
Suntem alaturi de tine !!!!
Bravo!!!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006) ----------
Fetele bune se duc in rai iar fetele rele se duc unde vor...

Mergi la inceput