Barza reloaded

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Felicitari Ale!!! Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina cat mai usaora si un bebe sanatos!!!



Mirela6+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noela_carmen spune:

mai draga duamana, uite cum scoti tu din barlog o cucuvea batrana!!!

daca-i sti de cand te banuiesc...
mai ce presimtiri am, ca ma si sperii!

felicitari din toata inima, fata frumoasa!
cuvintele sunt de prisos, oricum nu ar putea exprima bucuria reala!

sa aveti binecuvantarea Domnului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

felicitari ale! de atatea luni tot mereu eram cu gandul latine!
dumnezeu sa-ti dea un bb sanatos frumos ca tine!
te asteptam in vechea gasca de sept-oct 2006 sa ne mai dai vesti!





raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alionushca spune:

Mama draga ce veste minunata - pai noua ne vine sa strigam de bucurie, ce face oare sufletelul tau - sa fie cu Doamne-ajuta sarcina - sanatate tie si bebelusului tau .

30+ are mama fata, Ilinca



pozele mele cu burtica si fara


Aliona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

Nici nu poti sa-ti imaginezi ce fericita sunt sa aud asemenea vesti.De cand ai plecat de la subiectul nostru te-am tot urmarit din umbra la endometru si celelalte subiecte la care ai scris ,mai ales la cel cu durerea...si speram din tot sufletul sa citesc vestea asta din partea ta.Sa dea DD sa ai o sarcina linistita, usoara,fara motive de emotii si ganduri pesimiste.Pana la urma tot mamica de sept.-oct. o sa fii,difera doar anul.
Bine ai revenit la odisee si te asteptam prin sept. si la scutece .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Aaaaaaa!!!!! Ale, de cum ti-am vazut numele la subiect nou mi-am zis ca ai revenit ca n-ai mai suportat dezordinea aceasta pe forum si chiar propui sa redenumesti vechile subiecte despre berze ...
E minunat sa te poti bucura de bucuria altora .
Si io care ma pregateam sa mai bag niste strambe, ce mi-ai facut !!

FELICITARI !
Sa-ti traiasca puiul si sa fiti si voi sanatosi sa-l puteti creste.

PS- poate ca e bine sa te duci la doi medici in paralel pt. supraveghere; se completeaza unul pe altul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ia uite, bey, scot nasul din cursuri si ce-mi citesc okii pe DC?

Felicitari!

PS Nu mai pot intra pe mess, cred ca mi-a hakuit careva id-ul, dar sper sa ne auzim si sa ne vedem curind in carne si oase!

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Ale, felicitari, ma bucur tare mult pentru tine. Te asteptam cu drag la Odisee, la mamici de septembrie-octombrie 2007.

Andreea 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Draga Ale,

te-am vazut un pic la subiectul copilasilor de sept-oct 2006, apoi am citit despre ceea ce ti s-a intimplat in saptamina 17, iar apoi am citit postarile tale de la temele specializate in asteptari de ingerasi. desi nu am scris nimic, am simtit alaturi de tine durerea aceea si te-am urmarit asiduu sa vad daca se schimba ceva in situatia ta.
Ma bucur nespus sa vad ca vine barza! sa te ajute Dumnezeu sa fii sanatoasa si sa ai un copil sanatos in septembrie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Alé, sa-ti spun ca si eu am banuit ca e cu ochisori? De cand ti-am vazut poza aceea pe mess, cand ti-am vazut acea lumina pe chip mi-am dat seama. Ma bucur ca ai facut publica bucuria ta si ca ai reusit sa-ti invingi temerile! O sa ai un bebe Fecioara, asa cum ti-ai dorit intotdeauna, un bebe care sa completeze familia voastra. Sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput