FIV 98

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Va pup fetelor si multumesc ca va ganditi la mine.
Am fost la eco ieri si am 8 foliculi doar pe care se poate baza. Vineri fac punctia. Sunt cam suparata. Ma asteptam sa reactionez mai bine. Asta e. Acum..cum o vrea Dumnezeu.

Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Am vorbit la Giulesti si vroiau sa stie exact de la ce medic vin.
Cand am spus ca nu fac tratamentul la ei au zis ca nu pot sa-mi dea.
Am vorbit si la 2na si le trebuie obligatoriu avans.

Ce alte variante mai gasiti fetelor?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Moni ai un PM de la mine!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Moniland - incearca la Helpnet. acolo gasesti orice ai nevoie.

Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Adhnana, si eu am avut tot 8 foliculi maturi. S-ar putea sa ai si "bonus" niste foliculi. Eu din pacate nu am avut. S-au punctionat toti foliculii si au recoltat 5 ovocite foarte bune.
Mult succes!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Multumesc Moniland!
Deci se poate si asa. Iti doresc si tie multa bafta la tratament. De data asta trebuie sa fie bine. Iti tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Monica daca le ai la Constanta s ati le trimite prin curierat rapid.
Adhnana, nu fi suparata. Si eu am avut tot 8 foliculi din care doar 7 au avut ovocite si 6 s-au fecundat in 24 de ore iar in 48 de ore mai traiau doar 4 embrioni super bine divizati care mi-au fost transferati si uite ca Mihnea are 1 an si 7 luni. Asa ca putini dar buni. Capul sus si bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Adhnana, pai e bine cu 8 foliculii, acum totul e sa aiba ovocite bune toti, sau macar 5 cum a avut Monica.Bafta la punctie!!
Anto, la multi ani si pentru maine!!Sa fii sanatoasa si pana la anul cand te vei obisnui cu noul prefix sa ai si un !
Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

moniland am vorbit la Dacia medical si au ei si te pot ajuta dar dupa ora 2

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Moniland, daca sotul tau e un bucuresti sa mearga la HELPNET sa ia diphereline. Intra pe http://www.helpnet.ro/products.phtml tasteaza la "denumire produs" diphereline, da cautare si iti afiseaza toate farmaciile helpnet care au pe stoc diphereline. Apoi il directionezi tu la farmacia respectiva. Desigur poti suna inainte acolo (apare si nr de telefon) sa ai confirmarea ca au pe stoc.

Mergi la inceput