FIV 98

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Nicole Doamne Ajuta maine la ET!!!

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Mai Kitta multi inainte sanatosi si voiosi, dar nu esti batrana deloc si eu am 37(asa ca sunt pe aproape) dar nu ma dau pe una de 20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor, am o intrebare mare unde gasesc in Bucuresti diphereline 0,1 mg?
La mine in oras nu se gasesc. Ar trebui sa ma duc la Cj dupa ele. Mai am 3 fiole de data trecuta. Mi-a promis cineva ca-mi aduce din Constanta (?!) dar numai luni. Eu voi incepe inhibarea maine si atunci pentru duminica nu as avea. Sotul meu va fi maine in Bucuresti si mi-ar cumpara el o cutiuta daca ar stii de unde.

Nici nu am inceput bine si sunt deja agitata.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

MONILAND sa incerce la spital la Giulesti acolo au sigur si cred ca vand si la alte persoane nu numai la cele care fac FIV acolo.Uite iti dau nr de tel de la departamentul de reproducere umana asistata de unde se cumpara medicatia si intrebi tu 021/3161277,iar adresa spitalului este :Calea Giulesti, nr5.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Sheritra , Moniland , Kitta


galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Monica, sa incerce la spital la Giulesti, ca ei sigur au , dar acum nu stiu daca dau si la cei din afara spitalului, care nu fac tratament la ei.Dar daca e sa spuna si el ca este pentru sotia lui care face fiv acolo,ca doar n-or cauta alea prin dosare.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Pana am scris eu si am trimis mesajul ti-a raspuns si Madalina, ea stie mai multe ca este in plin tratament.

Nicol, bafta multa!!Cati puiutii au iesit? Recomandarile, din ce am auzit si eu, ar fi sa nu faci efort.Mai uita-te pe prima pagina ca sunt niste recomandari acolo.

La multi ani celor ce-si serbeaza azi ziua numelui, Antonia, Antonela, Antonio, Anton ,!!!

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Moni daca nu merge varianta cu Giulestiul poti incerca la farmacia 2na( este in COMPLEXUL AGROINDUSTRIAL UNIREA, in spatele magazinului UNIREA, tel:3142975), aduc la comanda de azi pe maine, o cutie de 7 fiole costa 184.6 ron, dar cand faci comanda trebuie achitat 50% din valoare!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Madalina, Dana va multumesc mult ca mi-ati sarit in ajutor. Incerc sa sun la Giulesti sa vedem ce-mi zic.

Anto daca trebuie sa dau avans cam pica treaba pentru ca sta doar o zi in Bucuresti.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Dana!
Fetelor poftiti din partea mea !...dar pastrati-va si pt. maine ca schimb prefixul si atunci sa vedeti dazmat!

Anto

Mergi la inceput