FIV 98

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

NICOLL iti doresc sa ti se prinda toti 3embrionasii si sa ai o sarcina usoara,pana la aflarea rezultatului si ai grija de tine!

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

adhnana, cris, moniland, Oana va tin si eu pumnii!!
Oana fata mosului cum as putea io sa nu o stiu pe "madam Avalon"???pai sa;ti spun io ce nu cred ca stii io am ochi de vultur..ea stie..vad tot.. ai avut cumva impresia ca nu o stiu?
laura multa bafta incontinuare..
breeeee mie mii tare dor de babutza mea iubita..de "laurici"mai stie cineva ceva de ea??

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Multumesc mult tuturor, am produs 14 ovocite mari si cateva mai mici si joi fac ET.toate fetele .

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

CRIS 86 felicitari!!!Sa Dumnezeu sa se divida toti si sa se si prinda o parte din ei.Maine fac si eu eco de ziua 9 de stimulare,de-as avea si eu macar jumatate din productia ta ar fi ok.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

M Oana
fata mosului


Kitta, cica la Titan au facut azi primul FIV si le-a fost teama sa puna embrionii la 72 de ore, ca poate nu mai apuca, asa ca i-au bagat repede la 48 de ore, poate si iese.....

Editat de - M Oana on 19/01/2007 23:19:45


Hi-hi, adica decat sa se arza cozonacii, mai bine mai cruduti, nu? Super tare.

Cris86 cum fuse la punctie?
Adhnana, felicitari pt ovocite, o gramada ti-au gasit! Cum a mers ET-ul? Emotionant?
KITTA, ai chef de poante, intalneala de barbati si sa-si spuna ei problemele sincer asa cum o facem noi?! Ne-ne-ne, s-ar ridica in slavi unul pe altul si apoi ar discuta numai despre masini si ultimele trenduri in politica, iar urmatoarea intalneala si-ar consuma-o pe stadion la un pumn de seminte.
Mey Avaloane, stii ca-i bun si pontul tau? Ca ne pasam una alteia ponturi ca la tenis. Ma dau cu lidocaina inainte de epilatul inghinal, ca si-asa sunt naravasa si-i trag picioare in burta tortionarei, fas-fas si cant cat ma tine gura in salon: nu ma doare-nu ma doare c-am mancat fasole tare! Cred c-ai speriat-o pe Oana cu camera de filmat, stii ca este discreta, nu-i plac paparazzi!
Kora, titili mele e marisoare, au iesit din tutien ca ciupercile dupa ploaie, nici nu-l mai port, ce sa mai stric materialul? Sotu e bucuros nevoie mare, cand sunt langa el in pat le da la o parte sa vada daca am adormit sau nu. Cand trag plapuma sa le acopar imi raman calcaiele goale. Al meu de la genunchi in jos, ca-i mai naltut.Poate o sa-i dau ciorapii mei cu banda adeziva sa nu raceasca.
Cristinici, ce bine imi pare ca te vad pe aici, cum mai merge? M-a bagat doftoru pe lung, ca asa sunt eu nesatioasa...
Oana, ce mai face Tusica Fraila? I-ai transmisara complimentili mele cele mai frantuzite?
Lachiuta mea scumpa ce face? Stiu ce faci, dar te intreb si aici poate ai uitat ceva sa-mi spui la telefon. Nu ca n-as vorbi chiar acum cu ea, dar nu se stie.


Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cris, felicitari! Ai avut o productie babana . E si normal sa faci ET la 72 ore la cate ovocite ai. Iti tin pumnii sa se fecundeze si sa se dezvolte super.

Vestea mea este ca dr. a nimerit-o pentru ca i-a prescris un antibiotic la care infectia respectiva apare in buletinul de analize ca fiind sensibila. Oricum va face o spermograma inainte de a intra eu la stimulare. Deocamdata contiuni si sper ca pana la capat.

Liana, Pussi, Kora

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Madalina, iti tin pumnii maine la eco. Cred ca e prima ta eco de la stimulare. Iti vei vedea si tu productia. Oricum vor mai creste. Nu uita sa intrebi de endometru.

Sheri, ti-au venit sau nu ti-au venit? Ar trebui sa-ti vina sau nu inca?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Sunt ziua a 2-a de CM-u, mi-a venit la fix 28 zile, prima oara cand m-am bucurat si eu de ei. Vineri ma duc la eco, pana atunci numai Diphe.

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Crissuper productie. i ce bine ca poti sa faci ET joiEndometrul cat l-ai avut??

Adhnana, Moni, Oanavoi cand veniti la raport???
Madalinabafta pe maine la eco!!
sheridaca ai asa probleme cu titucile, breveteaza o plapuma cu sutien incorporat..si daca se poate si cu suport pentru tampon, dra trebuie sa fi atenta...numai pe o parte - cea pentru gagici.

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Super!

Monica

Mergi la inceput