FIV 98

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Adhnana, BRAVO, BRAVO poate ne vedem luni la spital

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Adhnanatin pumnii..
KITA io am comis'o luni dupa tine..asa ca io tot dupa tine aflu rezultatul estradiolul mi l'au facut ..am intrebat cum e si mi'a spus ca'i bine..nu m'am mai interesat valoarea,,
Moni sunt aci..tin pumnii..hai ca nu mai ai mult..
iliuta te pupp fatooo ca mi'a fost dor di tine..si de kla imi e tare dor...si de picaaa..
va tin pumnii la toate!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

[red]Liano[/redtie ti-au dat sa iei Utrogestan dupa IAS? Mie da, la MNL, da' pana acum la Giuli la cate facui adica 8 nu-mi dadura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Danyalovezi ca uitasi sa imi dai adresa de mail, ca pe PM nu poci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Danutza, mi-a fost dor de tine si mereu m-am intrebat ce mai faci tu, pe forum nu te-am mai vazut de mult timp... Oana mi-a spus ca esti bine si tare mi-as mai dori sa ne revedem cand mai vii in tara, poate o punem de o intalnire, tu, eu si OANA, sa stam la taclale ca altadata, ce zici? Intre timp am facut si eu FIV la Giulesti si sa stii ca mi-au prins tare bine informatiile pe care le-ai dat atunci... As vrea din tot sufletul sa aflu de la tine ca nu ai abandonat de tot visul si intr-o buna zi sa reusim fiecare din noi. Te pup si numai bine iti doresc

Oana, s-ar putea sa scapi de histeroscopie. Eu asa ti-as dori. Am scris despre asta la "aspirante peste 35", apropo de intrebarea ta cu cine voi face laparo. Daca totusi nu scapi, incearca totusi sa-ti procuri un spray cu lidocaina (Sheritra ne-a dat pontul asta si ii multumesc!) care amelioreaza durerile local. Eu mi-am luat unul, dar in scop pur cosmetic (sa-l folosesc la 'sedinta' de epilat ). Aaaaa, si neaparat niste supozitoare cu scobutil, desi oricum e dureroasa interventia, gandeste-te ca trebuie dilatat colul uterin cat sa intre camera aceea 'minuscula' inauntru... Bafta!

Lachi iti trimit pe PM adresa mea de mail, te rog mult de tot sa nu ma uiti cu listuta aceea... multumesc mult de tot, ma bazez pe tine! Te pup, ai grija de burtica!

Stuart, ma bucur ca vei incepe tratamentul, multumesc pt toate informatiile date, sunt de folos! Bafta multa iti doresc!

Adhnana, foarte buna 'productia' de ovocite! Bafta luni la ET!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

ADHNANA super productie o sa ai si de un fratior in congelator(na ca am pus-o de-o rima).Iti tin pumnii maine luni la ET/De luni o sa fii graviduta ai grija de tine si de viitorii bebelusi.
PUSSI fac GonalF 3 fiole odata pe zi,sunt in ziua a sasea de stimulare si dc pana acum ma plangeam ca nu am nici un simtom acum sunt ca un balon simt ca imi bubuie burta.De abia astept ziua de marti sa-mi vad productia la ecograf.
CRIS sa vii luni de la punctie cu noutati cel putin la fel de bune ca ale ADHNANEI.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stuart spune:

Adhnana, FELICITARI pt. productie si sa auzim ca toti embrionasii evolueaza bine!

Avalon, merci iubita! Am cate ceva si pt. sotiori, daca vrei spune-mi si-ti trimit PM. Bafta multa si tie!





Stu


Ai izbutit? Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Avalon, si eu! Am vrut sa-ti scriu pm dar vad ca nu e activat.
Eu am cam abandonat lupta, nu stiu daca de tot dar cel putin pentru moment. Nu mai stiu ce sa simt sau sa sper, timpul trece, anii trec iar eu cu siguranta nu intineresc. Nu vreau sa deprim pe nimeni dar cred ca asta e realitatea.
O sa mai vin in tara pe la sfirsitul lunii martie si tare as vrea sa ne vedem atunci.
Ma gindesc ca Dumnezeu are un plan si pentru mine, cel putin asa sper.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Adhnana felicitari pt cele 8 ovocite fecunndate si muulta bafta luni la ET!Va fi foarte bine, ai sa vezi!
Cris86 bafta luni la punctie si sa vii cu rezultate super bune!!!
Madalina28, tu ce ne spui?Cand e p[unctia ca nu am retinut?

Kitta , Lana 30 va tin pumnii !
Sheri cum te descurci cu titili?Cred ca sotiorul e super incantat de ele...Alte simptome,ceva?

Oanaaaaa draga mea cand te intalnesti cu MB????L-am vazut si eu in sfarsit pe vestitul....pe la TV , n-am simtit nici o "atractie" deosebita, ma refer la atractia aceea pe care o am fata de T si nu e cea de femeie versus barbat , ci la magnetul acela pacinta-dr...eh fiecare cu damblalele ei, nu?Pupici muuulti si astept vesti!

Dumineca superba tuturor!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Fetelorv-am trimis cartea celor care mi-ati cerut-o. Cand va aparea, va voi informa titlul ei, autorul si unde se va gasi daca credeti ca e bine sa o ai in casa. Macar ca veti putea vedea si varianta finala cu grafice, poze, tabele, etc. Nu fac nici un lobbyu pt. cartea asta, dar chiar cred ca dezleaga ceva intrebari, mai ales celor care sunt pe inceput de drum. Cele mai avansate sunt deja cetite!

Mergi la inceput