FIV 98

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Mai, ce va invidiez ca va puteti vedea, poate s-o nimeri vreo intalnire din asta si cand oi fi eu prin Bucuresti , ca tare mi-ar placea sa va cunosc.Ma bucur ca v-ati simitit bine.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

si io ma oftic ca nu pot sa fiu cu voi la intalneala...
Moni tin pumnii!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Sheri, sa-ti fie intepaturile usoare! La a cata injectie ai ajuns? Sa-mi dau seama cu cate esti inaintea mea.

Liana, Dana, si eu vreau o intalnire cu fetele. Dar ce sa facem daca suntem din toate colturile tarii. Norocosele sunt cele din Bucuresti. Le pup si pe ele ca-mi sunt dragi .

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurabyby spune:

BUNA FETELOR !!!
Azi m/am bagat si eu puyin pe calc. pentru ca ieri si alalataieri am stat mai mult in pat.
Am avut 3 embrioni buni si i/a bagat pe toti desi spunea profu ca pot sa raman numai cu unul.
Ce i/a mai laudat ca sunt frumosi ca sunt perfecti !!!
Sper sa fie bine , mor de plictiseala , ma dor sanii tare si vreau sa se faca mai repede 30 sa fac analiza !!!
Desi eu simt ca su nt insarcinata vreau sa vad negru pe alb!!!
in ziua a 10 /a o sa fac un test de sarcina .
Ce ziceti ?
Sa fac sau ma stresez ?
Va pup pe toate si multa bafta !
Ma duc in pat sa/i relaxez pe bebei
Pupici , Nicol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Bravo Nicol! oricum pentru cel putin 2 saptamani esti mamica. Poarta-te ca atare si grija mare de puiuti ca poate se prin toti . Unele fete au facut hcg in ziua 12 de la ET.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Nicoleta, sa-ti ajute Dumnezeu sa reusesti! eu zic ca e foarte devreme in ziua 10 sa se pozitiveze un test de sarcina din urina. In locul tau nu m-as stresa. Eventual poti incerca in ziua 12, dar 10 mi se pare foooarte devreme.

Fetelor, m-ati dovedit aseara! sunt rrruptaaaa! Toata noaptea am fost semitreaza, nu am putut dormi...cred ca mi-am hiperincarcat bateriile! M-am simtit tare bine cu voi, m-am bucurat mult ca ati venit si am aut ocazia sa va cunosc....Mancarea a fost super buna! Interesanta, in viata mea nu am mancat asa mancare, mi se pare ca nici nu seamana cu chinezeasca, e cu totul altceva, dar extraordinar de bun!! O adevarata arta culinara! Nu mai spun cat am mancat ca ma fac de ras...

lachi 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Lachi, vrei sa te faci cat Casa Poporului si pe urma sa ma pui sa platesc taxa cand vin la tine in vizita?Nu ma uita cu PM-ul ala, ca incep sa-mi fac AMR-ul si nu o sa stiu ce sa fac,deja am cosmaruri noaptea.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Moniland, astazi m-am gaurit cu succes pt a sasea oara...Asteptam rusii cu interes, sper sa nu se moscaie, fiecare zi intarziere inseamna o injecteala in plus.

Stiti ca trebuie sa bei dupa o femeie insarcinata, ei bine, eu am baut dupa Lachi de atatea ori incat ii confiscasem si paharul, am mancat dupa toate mancarurile ei...trebuia sa-i pastrez si injectorul sa-mi fac si eu o injectie cu el!

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

NICOL stai cumintica ai grija de comori!O sa fi prima care ne da vestea cea buna pe anul asta!

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Fetelor...am o mare rugaminte la voi ...in special la cele care ati facut sau faceti FIV cu Big.M + Dr.Cocei...
Eu o sa ma programez pentru luna martie la o discutie cu aceasta "echipa" in vederea demararii actiunii "FIV"...
Cum ati procedat voi la prima sedinta ....v-ati facut analize hormonale din timp si v-ati prezentat cu rezultatul ..sau ati asteptat sa va dea lunga lista de analize si le-ati facut dupa cum vi s-a spus ? Credeti ca e bine sa le fac eu inainte ...sa ma duc pregatita ? Vreau sa fac si clamydia din sange....in ce zi a CM ar trebui s-o fac ,,,sau nu are importanta ? Daca puteti sa ma sfatuiti in aceasta privinta ... va multumesc . As vrea sa nu mai pierd vremea cu analize.....sa le am deja facute ...dar astept parerile voastre ...
Va multumesc tuturor ...

Ella

Mergi la inceput