FIV 98

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

d-na Geta zice ca au fost cateva fete cu sangerari si ca totul a fost OK pana la urma

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cris, si cu foliculii stai tare bine. Pacat de sangereara aceasta. Lasa ca nu o sa tina o vesnicie. Si pana la ET mai ai vreo 4 -5 zile.

Sheri, deci nu ai renuntat la ananas ?!

Madalina, nu esti deloc handicapata esti doar la inceputul stimularii. Tin pumnii pentru prima eco cu foliculii.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

MONILAND multumesc pt incurajare dar cateodata cat as vrea sa nu ma gandesc ma apuca niste crize....imi fac tot felul de ganduri...cred ca asa suntem toate.
Vreau sa stiu si eu care-i faza cu ananasul.Pe undeva pe prima pagina e o listuta si acolo scrie ca nu ai voie sa mananci ananas,voi spuneti ca se poate manca en-gros.Cum e pana cu el ????????

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

PS: Cum e pana la urma cu ananasul?(am gresit in exprimare ma cam grabesc si scriu prostioare)

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Crisimi pare rau pentru sangerare, incearca sa stai linistita in patut, nu ti-a dat nimic?? sau nu ti-a oprit aspirina??? intreb si eu...ca nu stiu ce se poate face

zouzou, Monilandeu abdomene nu fac, ca mi-e frica ca-mi dispare colacelul si nu am in ce sa bag acul pana acum nu stiam cum sa-l ascund si acum sunt fericita ca il am

madalinadespre ananas ar trebui sa o intrebam pe lachi ca la ea a avut efect dublu si nu mai fi stresata ca nu ai motive

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Madalina ai zis-o........sunt oare handicapata????
Ce-a fost asta?''


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

ILIUTA nu am nici un simptom toate aveti cate ceva eu numai depresii,pe deasupra mai iau si gripa ca sa fie tacamul complet.....Deci concluzia sunt cuvantul ala urat cu h....

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

madalina28capul sus ca o sa fie bine si pt.noi

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

madalina28 - te rog eu, nu te mai agita mai mult decat e cazul. Uite..ca sa te linistesti iti spun ca nici eu nu am avut nimic. Serios! Cam dupa 5-6 zile de stimulare am mai simtit cate o intepatura mica in ovare si ma lua cu calduri. Dar nu ceva exagerat.

Hai, capu sus, ca tre sa fim intregi la minte pana in final.
Te pup si ai grija de tine

cris86 - iti tin pumnii sa fie bine
Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

ADHNANA sa stii ca m-ai linistit putin pe mine ma ia cu calduri(bufeuri) din prima zi de stimulare,dar am crezut ca treb sa simt si altceva.Ce... nu stiu.Inseamna ca sunt pe drumul cel bun......

MADALINA

Mergi la inceput