Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

fetelor care ar mai fi alte simptome inafara de intarziere??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Raportez Z17 din 28-30. Calculand dupa grafic (TB) si dupa testele de ovulatie, ieri am ovulat. Am lucratin toate zilele, asa ca.... va urma o lunga perioada de asteptare. Am mers ieri la dr. si mi-a spus ca este posibil sa am termometrul defect (este cumparat de 2 sapt) pt ca am avut temp 36.1 si mi-a spus ca este prea mica. Mi-a dat sa fac HSG si monitorizare ovulatie. Am sa le fac dupa ce imi vine....daca mai imi vine.
Hai ca am scris prea mult, o sa va cam sacai vre-o 2 sapt. pana pot sa fac tesul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

RGE, intra la "Vine barza?" si gasesti pe prima pagina simptomele de sarcina.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

RGE, din cate am citit eu, semnele predominante in prima perioada a sarcinii in afara de lipsa menstruatiei sunt greturile si sanii tensionati, durerosi. Tu ai vre-una din aceste simptome?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Cine a mai facut HSG? Am auzit ca este dureroasa , exista si alte pareri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

niste greturi nenorocite si ziua si noaptea nu mai pot imi vine sa ma urc pe pereti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

fetelor credeti ca un doctor ginecolog isi poate da seama de sarcina sau o poate vedea daca m-as duce la un control in z 26 ?...din z 28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Teo bine ai venit la noi si sa stii ca primele 10 mesaje iti sunt moderate si apar mai greu.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

RGE nu se vede nimic ,dact la analiza de sange.
Nu mai ai rabdare?
Te mananca?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nichi spune:

Buna fetelor si multi pupici!
Eu nu am mai intrat de anul trecut dar v-am urmarit cu toate ca sunteti harnicute rau ,pt. noile gravidute sanatate si sarcina usoara iar pt. noi aspirantele sa fie doar teste pozitive.
Eu sunt Z9 optimista fiindca ma apuc de ,am inceput de ieri,analiza de prolactina am facut-o si este super bine asa ca poate o sa avem noroc luna asta la,speranta moare ultima!

Mergi la inceput