Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Teomaria, bun venit pe .
Eu cred ca ovulezi chiar daca TB nu urca peste 37. Eu nu am trecut peste 36.7 niciodata si am confirmarea de la ecografie transvaginala ca ovulez. In plus, Selina, care acum e insarcinata a spus ca TB ei nu a intrecut 36.7 chiar si dupa ce a ramas . Asa ca stai linistita. Depinde si cum o masori, cea luata vaginal are valori mai ridicate decat cea masurata oral.

Nichi bine ai revenit.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Nichi, bine ai revanit
fetelor, eu ma duc foarte des la baie, cu toate ca nu prea beu lichideSi ma doare spatele tare rau
o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

RGE, un doctor bun poate sa-si dea seama prin palpare daca este sarcina sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor!
am intrat doar sa va salut. mai mult o sa pot sta deseara, ca am multa treaba pe-acasa.
va pup. s-auzim numai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Am o dilema fetelor, sunt in z 26 si am temp. 36,6 ce parere aveti? In luna trecuta aveam temp. 36,9 in perioada asta.Banuiesc ca ar fii trebuit sa fie mai mare, nu?


Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

De cate zile ai CM?
Nu este obligatoriu ca temp sa fie aceasi in fiecare luna.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Kory, nu conteaza nivelul temperaturii cat conteasa ca ea sa fie constanta. Otemperatura canstanta timp pe 16-18 zile si sunt sanse de .
Tu de cat timp ai temperatura asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nichi spune:

Olivia !
Olim ,durerea de spate i mersul f. des la baie ,norma sunt semne de ,asa ca iti dresc di tot sufletul,sa fie cu ochisori.
Eu astazi sunt acasa am o raceala zdravana,dar nu vreau sa iau medicamente,ma tratez doar cu ceai si lamaie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nichi spune:

Scuze de la raceala mi se trage,sunt ametita rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Am cm de 32-34 zile, ieri am avut 36.7 in rest 36.6 de cinci zile.
Lunile trecute inainte de cm cu 8 zile imi crestea temp. pana la 37.2 si ramanea constant pana inainte cu doua zile de cm cand scadea brusc.

Mary

Mergi la inceput