Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ade imi pare rau ptr pierderea suferita,sigur aici o sa gsesti alinarea si imbarbatarea de care ai nevoie.
Rox acum cand nu va ganditi la el o sa vina bb..

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare fetele.

Am furat cateva minute sa va salut si sa vad ce mai faceti.

E assa de aiurea luni. Mi-e un somn de crap si tare mie dor de zilele de vacanta. Iar am devenit obsedati cu munca asta.

Hai ca v-am pupat pe toate si o sa mai trec pe seara

La cat mai multe .


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

va salut si eu fetelor din nou ..ca dimineata la 5 nu era nimeni pe forum..probabil voi v-ati bagat in pat cand am intrat eu/././.
fetelor eu am facut dimineata un test..sunt in z 26 dar mi-a fost f f rau...greata si stari de voma naspa rau.....bineanteles ca a iesit negativ......o sa merg la doctor astazi pentru ca ma doare si in partea dreapta..ovarul cred(sper)...va pup pe toate sa aveti o zi frumoasa si o saptamana plina de gravidutze!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
am trecut sa va salut si sa va doresc o zi frumoasa
citesc si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ade, e tare dureros, ma la DD sa-ti dea forta si curaj sa treci cat mai usor. Vei vedea ca acum o sa ramai mai usor si o sa fie bine. Noi suntem alaturi de tine.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

eeeeeiiii...anca...de gandit n-am reusit sa nu ma gandesc...

intr-adevar, n-am mai monitorizat, n-am mai luat TB, si nu stiu in ce zi sunt...dar asta nu inseamna ca nu ma gandesc..
ma gandesc..mai ales dupa ...cand ma intorc pe burtica asa cum mi-a zis dr ca tre sa fac..ma gandesc ..oare s-a prins?

si imi mai vine intrebarea asta in cap de multe ori...si atunci incerc sa ma gandesc fortat la altceva...ca sa uit...

om vedea...acum chiar ar fi o minune sa se lege, avand in vedere ca am facut destul de rar, pt ca ne vedem f rar..si cand ne vedem suntem super obositi de picam lati in pat..
de-abia astept sa se termine perioada asta..din pacate tre sa astept pana pe la sf lui febr...atunci o sa ne mai linistim si noi si o sa incercam sa deslusim care-i problema noastra...probabil o sa mergem amandoi la analize...
dar pana atunci suntem amandoi ca niste zombi...asta e...mai sunt si perioade din astea in viata..tre sa le facem fata.

va pupacesc!



Ne straduim pt


Nunta noastra!

Nepotelul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

RGE la 5 ma intorceam pe partea ailalta,mai stai cateva zile si mai fa un test.
Olim hai mama sa ne spui ce faci.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Rge, cred ca a fost devreme pentru test, dar cum mergi la doctor, clar o sa afli mai multe.

Ramonella, da chiar ca e bine cu ciclurile scurte, macar asteptarea care e destul de greuta e mai scurtuta si aflam repede adevarul. Sper luna asta sa se prinda la noi.

Olivia, tu ai treaba zilele astea. sa ai spor si sa se prinda bebe.

Ade, imi pare rau de pierderea suferita, sa dea DD sa treci repede peste asta si sa ramai iar graviduta.

Fecian, si mie mi se pare oribil lunea la servici, dar...

Nushulica si eu cred ca puteti sa va apucati de treaba. Mult succes si sa vina repede bebe.

Laura, Anca va pupic.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ma doare ovarul drept!!!!!!!!!
astazi ma duc lagineco. nu mai stau ca nu stau bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Of, fetelor, cand mi-era lumea mai draga, tocmai m-a sunat .
Asa ca diseara la 19 iar trebuie sa mergem. Mi-a spus ca papanicolau mi-a iesit ok, ramane sa discutam diseara spermograma sotului

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput