Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

Buna dimineata fetelor..credca sunt singura pe aici la ora asta dar nu pot sa mai dorm......pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ESTE 6 dimineata(fara 10 mai exact.....aseara am adormit foarte greu iar acum nu am somn....aseara mi-a fost putin rau....am avut greturi si arsuri..blaech!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

Am dat o fuga sa las un sumar de urina sa vedem cum iese si am trecut si pe la farmacie mi-am luat un test de sarcina care bineanteles a iesit negativ.......sunt in Z 26 dar am niste greturi de nu mai pot.....o sa incerc sa-mi fac o programare pt astazi la ginec. si va tin la curent....nu mai pot parca am o minge in capul pieptului pe care nu pot sa o elimin.....va pup sa aveti o zi frumoasa si succes la teste ....servici usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

RGE......poate esti . MAi ai putina rabdare sa-ti faci test in ziua 28.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata fete cucuiete!!!Uau,ce mult ati scris!!!!!
Biby draga,imi pare rau ca s-a oprit din evolutie sarcina ta,dar bine ca nu trebuie facut chiuretaj.Si ma bucur tare mult ca ai devenit iar optimista.Bravo draga!Lasa ca o sa fie totul bine si mergem impreuna la odisee!
Numeioana imi pare rau ca au venit uratii...Dar orice sfarsit e un nou inceput.
Eu sunt Z12,ieri a avut ovulatia,am prestat si vineri si duminica si pentru prima data nu am dat fuga la baie.Prima data am stat putin cu picioarele in sus si apoi am stat pe o perna.Sper sa iasa ceva luna asta.
Mai am un capitol de citit si dupa aceea revin.

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Neata fetelor, sa avem o saptamana buna si plina de gravidute!!! toate fetele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Buna dimineata!

Am fost la nenea dr. si am vazut inimioara...
Avem 7 sapt si 2 zile, dar ne vom face noi mari...
Va pupicesc pe toate si mi-am luat inima in dinti sa dau o raita pe la odisee, ne vom naste pe 1.09.2007.

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Mirella cred ca a fost emotionant rau,imi pare bine ca bb si tu sunteti sanatosi.
Eu Z?-36.6

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Neata tuturor! Eu sunt Z 3 si abia astept sa incep sa prestez pt bebe. Luna asta sunt convinsa ca o sa iasa. Alysh, sa te auda Dumnezeu si sa avem cat mai multe gravidute!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mirella, ma bucur ca bebe creste frumos! Sarcina usoara! Daca e sa mergi si la mamici de august si la cele de septembrie. Cei mai multi bebei se nasc inainte de termen. Eu cred c-o sa nasti la sfarsitul lui august.
Abia asteptam sa te urmam la odisee!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput