Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cine imi spune si mie : termometrele pt temperatura bazala sunt speciale? sau cele clasice?



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Pt temperatura bazala este recomandat un termometru digital. Se pare ca indica cel mai precis temperatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

fetele pupici multi pt voi.
azi am fost plecata si-am cumparat cate ceva, c-am prins reduceri.
is obosita de numa...
eu sunt ziua 30. sigur fara bebe...deja m-am obisnuit...
anca m-ai intrebat de unde stiu ca-s dereglata....luna trecuta mi-a venit dupa 3 saptamani de intarziere.
asta este....deja nu ma mai necajesc atata. m-am obisnuit. peste vreo 2 sapt incep cu naturiste, poate ma ajuta in vreun fel. nu vreau sa bag medicamente in mine, ca toate au si reactii adverse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetele!Acum am ajuns acasa si am intrat sa vad ce faceti. Didipoate deja e unin burtika!Doamne ajuta!Numaram mai departe impreuna... IOANA ,PRINTESA suntem optimiste in continuare!!! YSA, YASMI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

CE FAC FETELE?
NOUTATI?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

buna seara mfetele
acum ne-am intors is noi acasa - am fost in vizite-
eu tot ziua a 4 de intarziere tot nu mi-a venit
mai am 3 zile pana o sa fac testul...sper sa nu imi vina si sa imi naruie sperantele....dar dak trec totusi de ziua 7 nu cred ca mai am dubii in a fi insarcinata...desi eu nici acum nu am dubii ca nu as fi...pt ca ma simt altfel..sunt mai linistita...mai mamoasa
sper sa va dau vesti bune cat mai repede
park ma mananca sa fac maine un test ..dar o sa-l ascult pe sotul meu si pana in ziua 7 nimic...oricum el nu stie cate teste am facut eu pana acum...




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare fetelor

Vad ca azi ati foarte cuminti si ati fost plecate care incotro.

Azi am avut musafiri, a fost fain, insa imi lipsesc prietenii de acasa si petrecerile de acasa. Aici totul pare atat de formal.

Uff, si cu sentimentul asta ma gandesc ca reincepe o alta saptamana de scarbici...
Eu nimic de raportat, aceasi situatie... Astept cu nerabdare sa trec de perioada rosie sa ma apuc de . Dar saptamana asta voi fi singurica...

Clau ce mai faci iubita? Acum in loc sa te gandesti ca zilele fertile s-au terminat mai bine bucurate de zilele astea ca de un concediu la proiectul. Eu incerc sa va incurajez ca desi am si eu aceleasi sentimente uneori daca reusesc sa va conving pe voi ca va fi bine, poate ma conving si pe mine

Bibirox ce mai faci?

Danielaradu tu esti. Eu deja te-as trece pe listuta, dar asteptam testele

Va pup fetelor, mai zabovesc nitzel pe aici.


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

toate fetele.Am intrat sa vad ce mai faceti si dak a mai aparut vreo .
Winter poate ne dai vestea cea mare...
Daniela sigur e bb
Didi sper din suflet sa fie cu ochisori. Ti-ai facut analize hormonale sa vezi ce e cu dereglarea asta? Am patit-o si eu odata,mi-a iesit prolactina marita,asta era cauza. Eu sunt z33 si sper k nu mi-a crescut din nou prolactina si sa ma fi dereglat din nou cu CM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

YASMI noapte buna
ANCA nici o noutate
WINTER . poate la tine este . la mine sigur nu-i.
FETELE va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

YSA prolactina o am aproape de maxim, iar testosteronul il am peste limita.
fetele,va pup.noapte buna

Mergi la inceput