Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Buna dimineata dragele mele! Am intrat doar sa va salut caci Razvanel ma solicita la joaca. Vorbim mai tarziu.

Va pup pe toate.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Cred ca-mi vine ciclul!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, imi pare tare rau pentru nepotelul tau, sa dea DD sa se insanatoseasca cat ma repede.
Poate nu vine
Clau, ia si joaca-te cu razvanel-nazdravanel, ca pe noi ne gasesti aici tot timpul

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Ioana, nepotelul tau va fi bine! Pana nu vezi rosu exista speranta!!! Speriem uratii si poate nu mai vin!!! Clau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Winter

Fetelor, eu plec la cumparaturi dar dupa-amiaza intru sa vad ce faceti. Sper sa va gasesc vesele, optimiste si pline de vesti bune.
Va pe toate.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

OLIVIA bafta la cumparaturi si vorbim dupa amiaza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Da, se pare ca sunt Z 1. Asta e! Nu sunt foarte suparata, pt ca ma asteptam la asta si oricum, sunt hotarata ca luna asta sa nu mai las barza sa-mi scape.

O sa-mi iau teste de ovulatie sa prestez cand trebuie. Pe care mi le recomandati? Dr. Sigur, Fertil Test, Dipstic sau One Step? Parca astea sunt...

Pupici!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutza23 spune:

Neata fetelor!
eu am ajuns deja la servici dar mi-e somn si lene mare.
desi aseara eram pusa pe fapte mari am adormit amandoi uitandu-ne la tv gandindu-ne ca oricum testul de ovulatie a ieist negativ.
acum a inceput sa ma doara ovarul stang si mi-e greata . poate ma paste vreo raceala. sunt in Z13 si azi sper sa fie pozitiv testul de ovulatie si sa ne punem serios pe treaba.
e o vreme asa urata afara si eu trebuie sa fac curat.
va pup!
ma apuc de treburi!
o zi excelenta!


"Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat
timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai
putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il
jucam."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Toata lumea zice ca am ovulat deja in Z12 (ieri z13 am avut temp 37.1 si a fost prima zi cand a fost ca"albusul de ou"). dar aseara dupa ce am vb cu voi (CLACLAU-la pag 4) am luat test de ovulatie si mi-a iesit 2 "II" (deci sunt la ovulatie! si am prestat...!!
NumeIoana...tu esti mai veche pe aici...si din cate am citit ..ai experienta...vezi interventia mea de la pag4...si da-mi si mie o parere...TE ROG!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Andreea, ce sa-ti spun? Daca ai avut albus de ou si ai prestat e excelent! Si daca ti-au iesit si 2 liniute la testul de ovulatie e mai mult ca perfect! Bravo tie! Acum ai grija de tine si roaga-te sa se prinda... Ca de prestat ai prestat la momentul potrivit. Pupici si bafta!

Eu am facut o baie si m-am relaxat, ma doare burta rau, ca doar mi-a venit CM... dar nu vreau sa mai iau nici un medicament pana raman gravida...

week-end placut tuturor!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput