Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Neata, dragele mele aspirante! Eu nu am somn, m-am trezit de la 6.30 si bantui prin casa... Am greturi (nu sunt sigura de la ce)... Aseara iar am crezut ca-mi vin uratii, ca am gasit pe chilotei o pata maronie-roscat asa... Dar azi de dimineata iara nu mai curgea nimic. Asa ma oftic ca nu mi-am luat temperatura cand m-am trezit! Era interesant de stiut... Azi e Ziua cea mare... Z 26 din 26. maine dimineata o sa fac un test sa vad daca plec spre odisee.

Winter, sper sa ai un test pozititv!
Danielle, sigur se intampla ceva acolo in burtica!
Ysa, bafta multa! Sa fie cu ochisori!!!


Olivia, am vazut ca Nana e trecuta si la gravidute si la aspirante...
Printesa, ca sa pui un link scrii asa [ url="aici scrii adresa siteului"]aici scrii ce vrei tu sa apara[/url]. Vezi ca am pus un space inainte de primul url, sa-l stergi tu.

Ca sa pui o poza, fa-ti cont pe www.webshots.com si uploadezi ce poza vrei tu, apoi dai linkul aici. Nu e greu deloc!

Pupici!





Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Neata fetele! Ioana, si eu bantui de dimineata prin casa si nu am somn. Temperatura era 37,1. Se pare ca uratii nu vor veni azi cu toate ca m-a durut burtika rau ieri.In ziua cand vin uratii de obicei am 36,6. In rest doar simptome de urati!!! Ioana, tin pumnii la tine sa iasa ! Fac galerie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

neatza fete dragi
a 3-a zi de intarziere : TB 37.2
nu mi-a venit menstruatia
ieri test negativ...oh...
astept acu sa vina...dar poate nu mai vine si vine barza asta




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Daniela, Daniela! Sigur esti fata draga!!! Te dulcik!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

aseara am visat ca am facut untest si erau 2 II si am inceput sa plang
apoi m-am trezit si am vaz ca era vis si am inceput sa plang iar
sper din tot sufletul sa fie bb
ink ma doare in partea stanga...se poate oare sa fie de la altceva?? ma gandesc si eu dak testu a fost negativ ...poae durerea asta si greata si sanii sunt de la altceva...cred ca ma programez la doctor




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Neata, fetelor!
Aseara nu eram suparici, dar ne-am uitat la un film si ne-am culcat mai devreme, drept urmare, acum sunt up.
Vad ca tot nu va lasati de discutia despre nastrere. Cum spuneam, inati sa fim , un pic de rabdare....
Pe fertilityfriend, chiar si dupa ce iti espira statutul de VIP (care dureaza 3 luni), nu mai ai atatea facilitati dar ovulatia tot ti-o calculeaza, ca si la mine a expirat si n-am platit dar tot imi calculeaza.
Mai dar ce dati cu rosii in saracii barbati ca nu-s toti chiar asa. Al meu a mers peste tot cu mine si a simtit aproape ce am simtit si eu si inainte de ciclu, el simte mai mult ca mine ca pe el se varsa toate crizele mele
Daniela, iar n-ai facut testul cu urina de dimineata?!

Ioana, trebuia sa mai incerci si tu unul tot asa cu urina de dimineata. De-acum maine.
Va tin pumnii fetele mele dragi

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

olivia nu am mai facut si nu mai fac...trebuie doar sa am rabdare..dak e sa fie o sa imi intarzie...nu are rost sa ma mai agit ...dak mai iau teste si mai fac si air nu se vad...sunt mai dezamagita asa mai bine doar astept...si oricum imi fac progamare sapt viitoare...




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Daniela, eu ma gandeam ca daca tot ai stricat atatea teste cu urina de dupa-amiaza, nu era rau sa faci unul cu cea de dimineata, nu avea ce sa fie rau. Eu continui sa cred ca esti . Tin pumnii.

Printesica, am uitat sa-ti spun 'bine ai revenit' si sa stii ca si mie mi-a fost dor de tine, dragutza

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Eu sunt foarte suparata si trebuie sa va povestesc si voua! Nepotelul meu are febra mare de joi seara si azi-noapte l-au internat in spital, ca nu se stie de la ce. Aseara am fost la el si, in ciuda faptului ca avea febra, se simtea bine. Se pare totusi ca nu a fost chiar asa, pt ca am inteles ca a vomat si i-a fost rau, asa ca l-au dus la spital si l-au internat. Si n-are decat 1 anisor si o luna!!! Sunt foarte suparataaaa!!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, ma bucur mult ca nu esti suparata! Totul va fi bine, o sa vezi! Cu tratament se rezolva!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput