Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Uff speram si noi la o minune mica, sau doua


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ale, esti tare. Eu sint varza rau...el a pus botul si eu a trebuit sa il impac acum savureaza, e smecher, iar eu navighez pe DC. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Printesa inainte de spermograma 5 zile de pauza.
Dar ptr tine e placut sa te cracanezi din luna in luna???????????//
Un lucru trebuie sa faca si ei si nici ala nu sunt in stare sa il faca

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fecian, pai toata lumea zice sa nu te mai gindesti ca vrei o minune mica.. sau doua, incearca si tu sa te gindesti ca nu vrei bebe si sa faci tot ce poti sa nu ramii, ca cica de ce ti-e frica nu scapi. Asadar...daca ti-e frica de o eventuala sarcina...nu o sa scapi. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....merge? Ca eu asa ma gindeam sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

ooooooooooo! ancutzo. nu fii asa dura! barbatii sunt niste copii mari. trebuie doar sa stii cum sa-i iei. crezi ca au habar de ce facem noi la gineco? sau ce simtitm cand IAR a venit ciclu?? NOPE. HABAR NU AU.

si tu printeso!!! te cert!!! fii barbata. manipuleaza. de asta s-au inventat barbatii fa pe suparata si o sa vina el cu coada intre picioare. insa e o conditie. trebuie sa te iubeasca. asa sa-i zici, ma iubesti, te duci.

e las ca te descurci tu. il imbarligi cumva

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ancadragoman mi-a fost dor de tine. Pai ai dreüptate, asa i-am spus si eu, desi mi-e tare jena, ma duc la analize, la eco, la control, iau pastile, iar el face fitze si nu vrea sa se duca, of

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu sunt dura ,dar eu stiou cate am tras cu al meu sa faca asta si acum cand m-am pr la dr Niculescu l-am anuntat ca trebuie sa o faca si gata.
A zis da

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Alex, esti tareee ai sa fii o mamica la moda si cool
Yasmi,ia acid folic dragutza,e bun.face bine la bebik
Fecian,dragutza,tu ai mari sanse sa fie gemeni la tine.eu nu am fiindca doar matusa mea are 2 baietzi gemeni,nimeni alt cineva din cate stiu.
Printzesa,daca mai iti zice ca vrea copii,gagi al tau,zii ca mergi la vecinu sa recoltezi ceva ADN ca el nu vrea sa iti dea.sa vezi ce o sa fugaaa asa i-am zis si eu la domnul meu,face tot acuma,numa sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

bineee!! asa trebuie. anuntati. tre sa faci aia si aia. si ei se dau rotunzi cand zic. "vezi ca maine mergem acolo ca nu stiu ce KKt tre sa facem". nu catadicsesc sa intrebe "vrei? ai chef sa mergi? ce zici?". asa ca fetele. barbatu se trimite la anakize. nu se intreaba daca vrea sau nu sa o faca. BAD GIrlS

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor!
eu n-am avut net pana acuma seara!
am citit tot din urma, ffff mult!
IOANA,DANIELA, sper ca pana la urma sa iasa pozitiv testul.
fetele, azi mi-am cumparat acid folic. de maine vreau sa iau...cum luati? 1 pastila pe zi?
BIBY te pup. sa dea DD sa fie totul bine maine la dr.
fetele, cred ca eu o iau pe naturiste!
va puppe toate, de la A-Z.

Mergi la inceput