Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ideea e ca m-a rugat ca atunci cind ii fac programarea sa vorbesc cu asistenta sa ne ducem direct borcanelul (caci un control deja si-a facut, dar spermograma inca nu), dar eu cind am facut programarea eram la serviciu si cum colega mea sta mereu in birou nu am indraznit sa ii zic exact ce vreau am zis doar ca vreau o programare pt sotul. Nu am intrat in amanunte ca auzea colega si afla tot institutul, si asa birfitori ca la noi in institut nu mai gasiti in alta parte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Didi una pe zi

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetelor, noapte buna!!
am plecat in asteptarea lu' bebe.....
fiti optimiste, capu' sus si sa ne auzim maine mai pline de sperantze!!
ps: Ale, in legatura cu barbatzi, mai bien nici nu puteai sa o spui!! de acord cu tine! pup fata!!

v-am pupat pe toate......bye bye



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

danielle,. pai aca tot caraie toti ca vor mostenitori nu tre sa faca si altceva decat sa dea din dos?? VAI ! ce nesimtita sunt!!!!
deh. geamana, le zic pe toate pe sleau. dar cu voi imi permit, sunteti dragute si intelegeti.

ufff. abia astept sa ne intalnim face to face. avem o singura conditie nu? sa fim

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu am putut pleca fara sa ii raspund la didi, ca eu iau 1 pastilutza de acid folic pe zi!!
gata.,.....aku chiar ca ma plecat!!




vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

yasmi
spor la treaba sa aveti o noapte furtunoasa si prolifica. asteptam testul pozitiv in 2 sapt de la tine da?? puuup

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Mai fetelor, voi aveti dreptate in ceea ce priveste barbatii, dar gagi meu e un dragut si la nimic din ce ii cer nu reactioneaza asa, dar cind aude de spermograma scoate fum pe nari si se ascunde suparat sub plapuma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

si eu tot 1 pe zi si vit E din ziua 5 , doar 10 pe luna.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ancutza, bine graesti cu barbatzii astia.

alex, daca nu se da la cale domnul meu,stiu eu sa il pun la respect.noi suferim si ei se simt bine.ioooooooooooiii ce n-as da sa vad un barbat nascand sau gravid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

atunci tre sa-l iei la sentiment. sa presteze la borcanel si te sacrifici tu sa-l duci la laborator. poate sa fie si placut... il ajuti tu sa umple borcanelul.....

Alexandra

Mergi la inceput