Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

BB Yasmi, eu stau vreo 20-30 de min in pat linistita si apoi fug la baie.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Andreutza, sa dea DD sa vina repede bebe la tine, iti tin pumnii! Nu te descuraja ca o sa vina cand nu te astepti.

Te pup.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Clau,bine mai fac dragutza.ma doare burta de parca ar trebui sa imi vina uratzii,dar nik.sunt abia z20.nus ce mai am acuma.tu? ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

biby sunt alaturi de tine. sper ca lucrurile sa se rezolve asa cum iti doresti. toate meritam un BB.

imi explici si mie ce e cu indicii aceia? nu ma pricep la analize de sange si nici nu am intrebat pe nimeni.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

fetele mele harnice...ink ma doare in partea stanga sub burta si am cateodata crampe ciudate...spatele ma rupe in doua ...iar sfarcurile ma dor....in rest un test negativ in a 2 zi de intarziere...sper sa nu vina nici sapt viitoare...am pofta de pate de ficat..hmmm




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, ce sa fac, ma bucur ca a venit weekend-ul, poate stau maine dimineata mai mult in pat. In rest, sunt in plina perioada de si aseara am avut test de ovulatie pozitiv. Sper din tot sufletul sa se prinda luna asta ceva!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

DanielaRadu, nu inteleg de ce nu se pozitiveaza testul de sarcina la tine, cu toate ca am mai auzit de cazuri similare cu teste pozitive dupa 2 saptamani de intarziere. Tu ai clar simptome de graviduta, o sa-ti iasa pana la urma testul. Iti tin pumnii.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

poate e bine sa faci un test de sange/

iti tin pumnii daniela!! sa fie

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Daniela tu sigur esti dar e incapatanat testul ala si nu vrea sa iasa pozitiv! Pana la urma il convingi tu... Danielle ce-i cu durerile de burtika? Clau, dragutza sa iasa cu ochisori! Didi, Bubuleana ce faceti voi dragutzelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Biby, ma rog la Doamne Doamne sa fie bine!

Olivia, ce mai faci?? La mine nimic concludent inca... Mai devreme am fost la toaleta si mi s-a parut ca vad ceva mai rosiatic, dar acum e tot bej... Deci nimic nou la orizont. Sa vedem ce va fi maine. Dureri ca la CM am, parca si putina tensiune in sani (dar nu foarte mare), greata putina si o vaaaaagaaaaaaaa impresie ca as fi gravida... Oare de ce aceasta senzatie?! Daaaa Doamne!!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput