Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Irina Stef si eu la ovulatie am dureri de ovar cateva zile. Nu stiu daca e normal, eu vreau in curand sa merg la un control sa vad ce zice si doctorul.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Andreutza, testul este negativ.O sa fie pozitiv in momentul in care cea de-a doua liniuta este la fel ca linia de control sau chiar mai pronuntata. Mai fa maine unul, eu cred ca maine o sa fie pozitiv.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

biby - nu stiu exact ce inseamna asta, dar am vazut ca nu este de bine.Ai grija de tine si ai incredere in D-zeu, o sa fie bine!Te pup!

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

biby,imi pare atat de rau.sunt alaturi de tine si ma rog sa fii bine si sa iti dea Dumnezeu puterea sa treci peste toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna fetele!!!
mah da aveti un spor la scris ca de abia apuc sa va ajung din urma! eu nu am mai scris nimik saptamana asta (ci doar v-am urmarit din umbra :) ) pentru ca nu am mai avut nici o noutate.
byby scumpa, multa curaj!
cine imi spune si mie la un CM foarte neregulat.....cel mai scurt 30 si cel mai lung 35 (odata chiar 37 a fost) cand incep cu testele de ovulatie?? azi Z13 nici urma de ovulatie inka...



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, tu ce mai faci? Cum mai stai?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

BB yasmi, cred ca ar trebui sa incepi de maine cu testele si sa faci in fiecare zi pana cand se pozitiveaza.

Sa fie cu noroc!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by clauclau

BB yasmi, cred ca ar trebui sa incepi de maine cu testele si sa faci in fiecare zi pana cand se pozitiveaza.

Sa fie cu noroc!

CLAU



nu e prea devreme??
si inca o intrebare: dupa la cat timp ai voie sa mergi la dus?



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutza23 spune:

Sarumana de raspuns
asa ma gandeam si eu, dar aveam nevoie de o confirmare!
se pare ca pe masura ce trce timpul incep sa imi doresc tot mai mult un bebe, dar ma dispera toata lumea si mai ales parintii care nu au alt subiect de discutie decat despre copilul nostru care nu a aparut inca.vad ca au intrat in panica desi toti au in jur de 50-56 de ani iar noi abia ce am facu 27 si suntem casatoriti de un an si jumatate.nu mi se pare ca e cazul sa se panicheze si sa ne streseze.si nici nu stiu ce sa le zic, ca nu pot sa le spun: stiti, de un an ne-am apucat apucat de prioectul asta dar deocamdata nu ne iese.!!!va dati seama ca s-ar stresa si ei mai multi si ce atac ar face asupra mea si chiar nu am chef de asa ceva.
asa ca ii tot iau in ras si le spun ca am facut comanda pe net dar comenzile se onoreaza greu acum la inceput de an.
va las acum ca a avenit sora-mea sa-si citeasca mailurile.
pupici si sa ne auzim numai de bine

"Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat
timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai
putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il
jucam."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Biby

Mergi la inceput