Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Gabitzu - incerc sa tin pasul cu voi!
Acum sa va zic de mine, eu in perioada ovulatiei am avut temp. 36,7 si aveam o scurgere transparenta, dupa care temp. a scazut la 36,5 si scurgerea s-a facut albicioasa, credeti ca am avut ovulatia?
Luna asta cred ca am sarit calul , am prestat aproape in fiecare zi, ce parere aveti ar fii trebuit o data la 2 zile?

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Biby - Iti tin pumnii sa fie bine, asteptam rezultatele cu sufletul la gura! Sa nu ne tii pe jar!

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Rezultatul este 35,92 ...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Irina, nu-ti face griji daca te inteapa ovarele, e semn ca lucreaza

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

multumes fetelor,sanii nu ma dor si nici tensionati nu sunt doar asa ca o jena in zona ovarelor.va pup si spor la ptr cele care trebuie sa presteze,iar cele care vor face test sa de-a dd sa fie 2 liniutze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, nu stiu ce sa spun decat ca sunt langa tine

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

La Sanador rezultat: 53,74 - sapt.1-2 sarcina
La Medsana rezultat: 35,92 - sapt.3-4 sarcina

Nu stiu daca are o relevanta... nu mai vreau nimic! Decat sa se termine odata cosmarul asta!!! Maine vad ce spune dr-ita ca pur si simplu m-am saturat!

Va pup si va multumesc mult pentru incurajari!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Biby... curaj si sa stii ca Dumnezeu are grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutza23 spune:

buna fetelor!
desi va citesc mereu nu prea am timp sa va scriu.nu stiu daca sunt trecuta si eu pe lista de aspirante optimiste ca nu m-am uitat f bine, dar sunt o aspiranta inca optimista.
in primul rand vreau sa va spun ca sunt alaturi de voi si mai ales de BIBI pe care o stiu de la miresici si ii tin pumnii din tot sufletul si ei si voua, celorlalte.
stadiul lucrarilor ca sa spun asa la mine a ajuns la teste de ovulatie.mi-am cumparat ieri un set de la BABY si in seara asta mi l-am facut pe primul, finnd in a 12 zi de CM. Si am si eu o nelamurire (sa nu radeti de mine) DACA A APARUT O SINGURA LINIE COLORATA INSEAMNA CA E NEGATIV SAU NECONCLUDENT? ca din explicatii se intelege negativ, dar din desen neconcludent. asa ca nu stiu ce sa mai cred.l-am folosit la ora 19, oare e prea tarziu?eu puteam sa jur ca iese pozitiv pt ca tocmai ma vazut ceva alb pe bikini si uite ca nu e decat o liniuta.
poate ma lamuriti si pe mine, ve rog mult.
maine ma gandesc sa-l fac mai pe la pranz, ca sunt acasa.
in rest nu pot decat dupa 18 ca eu de la 8 la 18 sunt la job.
va pup si va tin pumnii, la toate!

"Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat
timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai
putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il
jucam."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, imi pare rau de tot, sunt alaturi de tine!

CLAU

Mergi la inceput