Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Clau, la tine sigur trebuie sa se prinda luna asta, mai ales ca ai antecedente in acest sens... fata de noi care nu mai avem urmasi... Pup baietelul!
Daniela, sper sa fie bebe cu adevarat! Fa un test cu urina de dimineata! Nu le mai strica degeaba!
Yasmi, cam asa trebuie sa mergi la baie, dupa 20-30 de minute! Si sa nu faci spalaturi intravaginale!
La ovulatie si eu aveam dureri de ovare, balonari si albus... cateodata chiar un fel de secretie apoasa...

Olivia, spune-mi te rog, ce fel de cont ai la Fertility friend? Am si eu unul de mai demult, dar doar timp de o luna iti da toate indicatiile, daca vrei sa continui trebuie sa platesti...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor sunt asa de balonata de parca as fi in luna a patra. Ma strange pielea,nu alta! Este din cauza ovulatiei? Pls dati-va cu parerea!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

eu cand sunt la ciclu, sau cand trebuie sa-mi vina sunt de parca ma umfla cineva cu pompa

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Clau si eu sunt cat un balon! Asa patesc eu inainte de urati!!! La ov. nu ma prea balonez dar inainte de urati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Numeioana sa dea DD sa se fii prins si la tine si la mine si la toate aspirantele noastre dragi. Te pupic draguta mea.

Si eu am avut cont pe fertility si a mers doar o luna , apoi cerea bani.

Ale, stiu si eu la ciclu ma balonez asa tare dar acum sunt abia la ovulatie!

Pup toate fetele dragi.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Clau, asa sa fie! Eu sunt sigura ca esti balonata de la ovulatie.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, unde esti?? Am vazut subiectul postat de tine despre spermograma. Eu zic sa nu fii ingrijorata, ca se rezolva toate. Chiar daca rezultatul nu e chiar asa de bun, totusi nu e nici foarte rau. Cu tratament o sa obtii niste gigei super tari!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

cateodata te poti balona si la ovulatie si asta pt ca galgaie hormonii in tine pe mine, la ovulatie, ma dor sanii ca la ciclu.
prietenu meu dr. cand a intrat pe usa intro zi s-a uitat la mine si a zis "Alex! Nu cumva oculezi?" si am zis "Laur esti nebun? de unde stii?" si chiar ovulam. naiba stie cum si-a dat seama

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

"oculezi"??!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, nu fii suparata pentru spermograma, o sa faca tratament si totul o sa fie bine. Vino sa vorbesti cu noi, sti ca suntem alaturi de tine, hai nu sta suparici te rog!!!!!!!!!!!!



CLAU

Mergi la inceput