Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

didi,si eu vreau sa imi i-au 2 canari cat de curand. imi plac foarte mult pasarile si catzeii.am gasit o cusca mai mare si spatioasa, acu urmeaza sa ii luam.cred ca pe sambata.
fata dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

aaaa. eu am un cutu. frumoss. e catelul perfect. crescut ca un BB ca deh' ala cu doar 2 picioare se incapataneaza sa vina.

promit sa fac album cu noi 2 si cu Honey, griffonul nostru indata ca fac luna si-mi permite site-ul.

ce catei aveti? eu iubesc animalutele la nebunie. as culege toti cateii de pe strada



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

alex, eu am yorkshire terrier,micutz micutz.si o iubesccccc o sa pun si eu poze cu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

al meu nu e tocmai micut dar este ca o lipitoare. te iubeste pana te saturi. are un obicei obsedant. de dimineata, dupa ce face pipi, ne spalam pe labute si ne cocotam peste cine mai e in pat. de regula sotul pe care il linge pe chelie, doar doar se scoala sa-l scarpine si sa-l alinte. are si un loc favorit de scarpinat... coatele..

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

esti tare,alex.a mea domnisoara doarme cu noi.intre noi
eu va pup gagici,ma duc la somn.imi pica ochii in gura
sper sa avetzi o seara faina si sa ne trezim dimineatza
toate fetele ca tare imi suntetzi dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

si al meu
intre noi cu picioarele in sus. si daca e obosit sforaieeee

fetele, eu maine sunt acasa. vi si sambata liber. duminica prestez. asa ca va astept cu drag sa ne conversam. pana o sa veniti voi de la lucru o sa-mi creasca urechile.

pup noapte bunaaaaaa

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ALE eu am un pincher metis. este catelusa. ce sa-ti spun de ea...as putea vorbi de ea 24 din 24 , 7 zile din 7..ce mai...este fetita noastra ne purtam cu ea ca si cu un copil..intelege tot...ii o smechera...alintata....lipicioasa...iubitoare...ii ceva de vis
acum are locul ei <canapeaua ei>,de vreo 1 an n-o mai lasam sa doarma cu noi in pat < sotul , nu eu.daca ar fi dupa mine, numa lanaga mine as tine-o.dar nu dormeam bine cu ea, ca vroiam ca ea sa doarma bine, n-o deranjam, nu dormeam toata noaptea si ma imi si sforaia cateodata,asta dupa ce-l potoleam pe sot sa nu mai sforaie >
acum,ca-i mai frigut, cand plecam de acasa, chiar daca o acopar,tot timpul fuge in pat si se baga sub plapuma .saracuta de ea, sotul o mai certat-o cand o prins-o in pat. acum ce face...?...cand ne aude ca suntem la usa, fuge la locul ei, sa n-o mai gasim in pat .saracuta de ea...crede ca noi nu stim c-o fost in pat,daca n-am prins-o, dar se vede plapuma deranjata si locul unde o stat ii cald . ce mai...ii o smechera..iti dai seama ca n-o mai certam, mai ales cand o vedem cum se bucura c-am venit
sta toata ziua cu burta in sus s-o mangaiem. daca ne oprim, vine la noi si ne trage mana cu labuta , s-o mai mangaiem
vaiiiiiii cat am scris....
ti-am spus ca nu ma pot opri
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

si eu. il iubeeeeeeeessssssssccccccccc pe honey al meu, este un paros dragut cu limba roz pe care nu ma mai satur sa-l pup pe nasul ud si maaaare.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ALE inteleg tot ce-mi spui . la fel sunt si eu...toata ziua o dragalesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

pup noapte buna fetele./

ma duc sa fac o baita si la naniiii



Alexandra

Mergi la inceput