Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

saru'mana danielle.

daca ati sti voi fetelor ce bine imi faceti.... ma mai alinati asa, cateodata cand sunt suparata.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ale iubita nu mai fi trista!!! O sa fie bine o sa vezi!!!
Multa sanatate prietenei tale!!!!!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

didi, sunt sigura ca o sa vina si la tine bebele mult dorit.ce mai face catzelul tau?e bine?i-am aratat sotzului pozele cu ea si o zis: vaiiiiii, hai sa ne mai luam unul
alexandra, dragutzica de optimista.
fetele,eu am avut niste intepaturi prin burtik,asa,si cand stateam pe pat,am inceput sa suflu mai greu,parca oboseam.cred ca am ceva la burta asta ca m-a dusrut si luna trecuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

biby, dragutza cum te mai simti? cred ca Doamne Doamne ne-a ascultat rugile si o sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ma simt bine! Doar ca am o stare de nervi asa si ma jeneaza mijlocul. Abia astept maine seara valoarea de la beta sa vedem exact ce este!
Am inceput sa iau iar Utrogestanul! N-are ce sa-mi faca rau!

Tot sper ca poate e bine....



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Nushulica ,sa dea Domnul sa fie bine si pentru tine si sa apara bebe repejor. Sanatatea e tare importanta pentru o viitoare mamica, asa ca ai grija de tine. Eu am fost in tara de sarbatori insa doar pentru 2 saptamani. Mai am 5 luni si vin acasa, poate chiar cu un BB in burtica, ca doar sotu' ma viziteaza iar eu il vizitez la greu. Ar trebui sa rezerv bilete la avion in functie de ovulatie. Deocamdata oricum nu pot ramane pana nu termin cu tomografia si alte teste, plus vaccinari.
Anca si Ale, maine astept vesti cu II liniute!
Pupici,
Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

o sa fie bine,ai sa vezi.noi in ne rugam ptr tine. si ptr toate dinte noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

si eu va tin pumnii. sa fiti iubite si sa aveti cati bebei doriti.

am candela aprinsa in fiecare zi si ma rog de cate ori trec pe langa biserica sf. Andrei sa va dea la toate BBEi



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

DANIELLE . cateaua este bine .
cand a vazut sotul pozele cu a ta, a zis : ptiuuu, ii criminala! ptui pe ea parca ar fi fost langa ea si i-o fost frica sa n-o deoache . a zis sotul tau ca mai vrea unul? si al meu a vrut acum 4 ani sa mai ia 1. ne-am dus la cineva si ne-am intors cu 2 a zis ca nu se poate hotari si-a luat un baietel si-o fetita.mai aveam si 2 papagali la vremea aceea . dupa vreo 2 luni, i-am dat, ca se facusera mari.sa nu-ti zic cat am plans dupa ei...
acum vreo 2 sapt am vazut la o fetita un pincher pitic, de buzunar. a zis ca mi-l vinde. am vrut sa-l iau, doar ca a mea catea este fffffffffffffffffff geloasa
daca ar fi dupa mine si dupa sotul meu, am avea zoo in casa
BIBY te sarut si te imbratisez cu drag . te asteptam cu vesti bune. suntem toate alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ALE .

Mergi la inceput