Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

biby: merci mult draguta mea dar n-am facut mare lucru! tot ce imi doresc e sa-ti fie bine si sa ne fie bine tuturor Tu esti una dintre cele mai sufletiste fete pe care le cunosc si meriti tot ce e mai bun! Poti conta pe mine oricand!!!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Biby - ma rog ptr. tine, ai incredere in DD si ai sa vezi ca o sa fie bine. Despre doctori, nu mai am cuvinte ca sa ma exprim, unii sunt de toata jena, sunt dr. degeaba. Te pup, ai grija de tine!

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, Doamne ajuta! Da DD sa fie totul bine si sa ne dai maine de la doctor o veste buna. Ma rog in continuare pentru tine!

Bubuleana, esti o fata deosebita .

Didi, multumesc draguta mea!

Fetelor,mi-am facut in seara asta un test de ovulatie, nu am vazut in viata mea un test mai pozitiv. A doua liniuta a iesit chiar mai intensa decat cea de control in primele 2 minute. Ma uitam la el si ma gandeam daca ar fi fost test de sarcina ce-as mai fi topait prin casa! Asa ca maine ovulez! Am treaba zilele astea

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

CLAU, spor la si sa se lase cu ! DIDI, BUBULEANA si sa auzim de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Clau pai ne bucuram si pt asta, nu? Da-i bataie si azi si maine si-n we


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

biby sa iti dea DD totusi un bebik sa nu SEU si sa fie bine si eu tot la pantelimon vreau sa nasc (cand o fi)
fetele nu stiu ce mi-ati facut dar de cand intru aici si vb cu voi ma simt inconjurata de multe multe prietene, va pup pe toate si sa ne vdm burtoase si apoi cu copii prin parcsa fim optimiste ca DD nu ne lasa se gandeste el cand e timpul pt bb la fiecare
la mine ink nici un semn de menstruatie




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Clau, deic in weekend,o sa ne scrii mai rar? Spor la treaba, si sa faci temele cat mai bine, si cat de curand sa se vada rezultatul.
Pls , spune-mi si mie in ce zi a CM ai facut testul de ovulatie? Sa incerc si eu, poate iese ceva pana la urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

CLAU spor la .
fetele va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

winter: cum mai stai cu numaratul?

clau: wow! super!!! bravo clau!! treci la daca vrei fetita ar fi bine sa prestezi inca de asta seara! iti tin pumnii sa ne dai vestea cea mare peste 2 sapt!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

biby, dragutza, sa stii ca ne rugam ptr tine.o sa vezi ca totul o sa fie bine.fii tare.Dumnezeu e mare.
fecian
didi, sper din tot sufletul sa vii si tu cu vestea cea mare si sa ai un bebik micutz in burticutza
clau spor la sa iasa cu ochisori de data asta. sa plecam toate la odisee.
winter
ioana sa fie cu ochisori si sa nu mai vina uratzii vreo 9 luni.
daniela dragutza.sigur e bebik la tine in burtik.
aspirantutzele dragutzele

Mergi la inceput