Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

DANIELA RADU FA TESTUL ODDATA CA MA OMORI!!! fugi si ia test si zi-ne mai repede...oricum la temperatura asta si eu zic ca-i bb

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by danielaradu

nana o sa iau un test - m-ati convins - si pot sa-l fac cu orice urina???
chiar dak eu acum merg aproape din ora in ora? ieri am fost de 10 ori toata ziua ( am innumarat - sunt tembela -)
nana : tie ti-a iesit pozitiv cu testu facut dimineata sau mai tarziu?? si ce test ai luat? clear cumva? a iesit slab roz sau clar si in a cata zi de intarziere ai facut?




o asteptam pe bebita



Poti face testul oricand, daca e din ala care se face la orice ora, asa sunt acum majoritatea.
Eu l-am facut la prima ora in Z29, iar eu am avut de cand ma stiu un CM de 28, deci in prima zi de intarziere am facut testul.
Intr-adevar era Clear Blue, asta ptr ca aici se gasesc pe toate drumurile si stiam ca este f bun. Asta este cu + si - si +-ul a aparut instantaneu.

Iti tin pumnii. Am inteles ca si Sure check e f f bun, poti lua din ala daca nu gasesti Clear.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Nana esti buna ca majoreta

anca
poze nunta
asteptam gemenii....



Haide ca ma pregatesc si iti fac si tie galerie cand o sa ai nevoie. Trebuie doar sa ma anunti.
Pupici, Ankule. Ma gandesc la tine sa apara cat mai repede bebe in burtik.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Ancuta, ce optimism ai! ma bucur ca poti fi asa, eu mai cad in melancolie d-aia blegoasa cateodata, si mai greu ies din ea
Sper sa fie totul bine la doctor, si sa-si faca efectul vitamina E,sa te vedem cat de curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nana o sa apara el ,numai ca e mai incapatanat ,asa ca mamica lui

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Livia am avut si eu momente proaste,de ex am pierdut o sarcina cand eram in a 4 luna de incercari,am avut o dereglare fff mare acum 3 luni si lista poate continua ,dar te obisnuiesti in viata cu orice si important este sa treci mai departe.
Pupici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

in ziua 26 park am facut un sure check care a fost negativ desi facusem 2 zile inainte la rand un barza si un femina care erau slab roz....asa ca am mari probleme cu sure check...ai idee ce concenratie de HCG det sure?
oricum azi iau un test orice ar fi makr sa stau linistita si il fac cand ajung acasa- acum sunt al serv - eu ajung acasa in jur de 3 si il fac atunci - tine cont ca il fac DOAR de gura voastra ...va pup dragele mele.
ma duc pana la o colega in alt laborator ca e ziua ei
fetele vreau sa vb cu voi si pe mess
adresa mea e daniela_aura_radu....yah




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, eu nu am mai facut testul in dimineata asta pt ca mi s-a parut ca scurgerea s-a transformat in sange...Astept pana maine, desi sigur e menstruatia.

Bafta celorlalte aspirante! Sa fie cu II




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Nana,felicitari inca o data pentru bebelush.Abia acum am vazut si eu pozele voastre, cu asa mandrete de parinti, ce frumos o sa aveti!Sa va ajute Doamne Doamne sa fie totul bine pana la sfarsit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dani de ce nu dai tu o fuga sa faci testul de sange ptr ca se face la orice ora.......zic si eu....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput