Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Monica nu mai palnage mama ca trebuie sa te apuci de treaba dupa ce trec uratii si trebuie sa fii in forma.
Mai ai un mesaj si scapi de moderare

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Bine Ramo!!!!!Asa zic si eu, si te sustin! Daniela, anumite teste detecteaza sarcina si inainte de data menstruatiei, hai du-teeeeeeee , ia un test, deja nu mai trebuie sa fie facut cu prima urina.Nu ne mai tine in suspans, ca eu in locul tau as face teste la fiecare 5 ore daca ar fi dupa mine, bine ca ma mai tempereaza sotul.Hai , vino cu vesti buneee,ca eu incep galeria deja.Cine ma mai sustine??????
Da-ni-e-la
Da-ni-e-la
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Daniela, subscriu si eu la ce a scris Ramo!
Pune mana si fa un test si nu ne mai tine cu sufletul la gura. Haide fugutza!
Referitor la sani, aceleasi simptome le am si eu, asa ca e de bine.
Te pup si iti tin pumnii!


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

ramonellama faci sa-mi cumpar iar un test si jur ca nu as mai vrea ...iar mi-e teama ca iese linia aia mai slaba sau nu iese deloc...de aia voiam sa astept pana luni dar dak e imi iau azi si fac maine dimineata unu




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Ancuta, imi pare rau ca a iesit negativ Hai sa nu ne pierdem speranta, si sa vina bebelinul cat mai curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Daniela,suntem alaturi de tine iubita, cu tot sufletul.Hai ,fugi dupa test si spune-neeeee, ca pana maine mai e destul.Tre sa incepem weekend-ul bine, si dupa simptome, nu au de ce sa nu iasa cele 2 liniute
Pupici si tin pumnii stransi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Livia eu stiam ca asa o sa fie,dar am facut asta sa fiu sigura si sa pot sa iau vit E de azi,nu avea cum sa fie......
Sunt fff optimista ptr ca stiu ca pe 26 o sa merg la dr si problemele,oricare ar fii ele,or sa se rezolve dupa ce facem analize .

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

nana o sa iau un test - m-ati convins - si pot sa-l fac cu orice urina???
chiar dak eu acum merg aproape din ora in ora? ieri am fost de 10 ori toata ziua ( am innumarat - sunt tembela -)
nana : tie ti-a iesit pozitiv cu testu facut dimineata sau mai tarziu?? si ce test ai luat? clear cumva? a iesit slab roz sau clar si in a cata zi de intarziere ai facut?




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Livia, ma alatur si eu:

Da-ni-e-la
Da-ni-e-la
Da-ni-e-la


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nana esti buna ca majoreta

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput