Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetele sunteti la serviciu? Eu ma duc mai tarziu. La 10.30 am programare la epilat, si luni ma duc la doctor.Ma asteapta cu curba termica si spermograma sotului.
Eu Z4. Astept sa treaca uratii de tot si sa ma apuc de

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Helooooooooooooooooooo!Nu e nimeni?

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Si mie mi s-a strans sufletelul pentru Biby si sper din suflet sa mai fie o speranta si sa fi gresit medicul! Te pup Biby, curaj ca totul va fi bine pana la urma. Promit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata fetelor!
Doamne,nu-mi vine sa cred ce am citit!
Biby,imi pare tare rau!Nu stiu ce sa-ti spun...Sa-ti dea Dumnezeu putere sa mergi mai departe,sa o iei de la capat.Doamne,si cat m-am bucurat pentru tine.Nu pot sa cred.Dar trebuie sa ai putere sa mergi mai departe!Suntem toate alaturi de tine,draga mea!

Nici eu nu sunt prea bine.Am fost ieri la doctor,la control,si mi-a spus ca rana mea de pe col sangereaza,dar a spus ca poate inca nu s-a terminat ciclul,fiind in Z7.Dar nu mai imi curgea nimic si cand am ajuns acasa mi-a curs putin sange.M-a chemat in dimineata asta la clinica sa mi-o cauterizeze,dar nu m-am dus.Ma voi duce si la alta doctorita,sa vad ce spune si ea,ca asta cred ca e stagiara,dar oricum are vreo 30 de ani,si poate nu are multa experienta.Sunt tare ingrijorata.Dar daca va trebui sa o cauterizez macar sa o faca cineva cu experienta.Mi-e tare frica.


NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

byby sper sa treci peste si sa revii la optimismul tau
parerea mea e sa consulti si opinia altui doctor.


despre mine ce sa zic: Z28 din 28 nu mi-aa venit menstruatia, azi dimineata TB 37.1
am lasat nebunia mea cu testele de o parte, m-am gandit ca ce o fi o fi, dak imi intarzie pana vinerea viitoare ma programez direct la doctor




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele.
Bibileana unde esti?
Dani buna temp ,iti tin pumnii.
Ramo mai mergi la un medic,nu strica inca o parere.
O zi buna fetelor...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

anca : sper s fie un mic in burtik
ink ma dor sanii (sfarcurile - le am mariiii) spatele rau de tot si imi e rau in fiecare dimineata, as voma mereu dar nu pot




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetele am si eu o intrebare?Ce preferati:clinica particulara sau spital?


z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dani ai sanse mari sa fie,eu zic sa urmaresti temp si sa nu te stresezi inca cu testele,parerea mea.....
Oana buna intrebare

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

eu cand o sa fie timpul (cand o sa raman gravidutza) o sa merg la un medic de la sf. pantelimon (stim noi acolo un chirutg bun si o sa o rugam sa ne recomande pe cineva0 iar cand o sa nasc nu nasc in spital , la pantelimon au si rezerve care se platesc si zici ca esti la un hotel de 3 stele. si o sa mergem acolo




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput